Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Jakiś tani motelik w Poznaniu?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Andrychˇw
W dzisiejszych czasach w Poznaniu można bardzo łatwo odnaleźć pokój w pobliżu targów. Ja z tym nie miałem kłopotów. Ba! Nawet nie musiałem szukać długo. Wracając z roboty, dostałem broszurkę zatytułowaną hotel Poznań tanio. Zainteresowała mnie ta propozycja, bo planowałem jechać na kilkudniowe targi do Poznania. Zatelefonowałem. Okazało się, że mają wolne pokoje. Bez żadnego zastanowienia zamówiłem jeden. Przyznam się, że naprawdę tam gdzie miałem targi mój hotelik mieścił się prawie obok. Ogólnie będąc tam spostrzegłem, że jest wiele wolnych pokoi w pobliżu targów w Poznaniu. Nawet Ci ludzie, którzy nie mieli czasu sobie zamówić czegoś, to bez wątpienia znaleźliby coś tam. ; )
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Międzychˇd
Na terenie całego Poznania istnieje bez liku ciekawych hotelików, które proponują swoje noclegi w atrakcyjnych cenach. Wiem o tym z własnego doświadczenia. W ostatnim czasie wyjeżdżałem na targi rolnicze. Potrzebowałem taniego noclegu. Wtedy to wszedłem na neta i w Google pod wyrażeniami tani nocleg Poznań odnalazłem dla siebie przytulny pokój jednoosobowy w Poznaniu. Dotarłem na miejsce i byłem zadowolony z tego hotelu. Miła obsługa, dobre ceny. No niestety nie pamiętam nazwy, ale on był obok targów Poznańskich. Bardzo dobrze zapamiętałem, że miałem nieopodal do danego miejsca.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Nowy Targ
Dużo ludzi zastanawia się jak znaleźć odpowiedni hostel w Poznaniu. Mi to się udało bardzo szybko. Otóż usiadłem do notebooka i w wyszukiwarkę napisałem słowa hotel w poznaniu blisko targów ogrodniczych. Odnalazłem bez liku ofert. Nawet miałem problem z wybraniem jakiejś, ale nareszcie wybrałem. Powiem, że nastawiłem się na duże ceny, ale wyszło na jaw, że naprawdę łatwo odnaleźć tani nocleg w samym centrum Poznania. Uradowało mnie to, bo ja bardzo często jestem w Poznaniu na różnorakich targach i multum razy zostaję tam na trzy dni. No więc bez kłopotów odnajdę sobie zawsze tani i przyjemny hotelik. : P

Post Reply

Page: 1