Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Dobre torby do sieci sklepów

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 38
Location: Piła
Hej! Chciałbym wprowadzić do sieci moich sklepów dobre torby. Myślę czy torby reklamowe papierowe to będzie stosowne rozwiązanie. Są to sklepy spożywcze, więc myślę, że tego rodzaju torby będą dobre. Sam nie mam bladego pojęcia. Dlatego znalazłem się tu. Pragnę Was podpytać co Wy myślicie na ten temat. Jakie torby wybrać dla interesantów?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Nowy Targ
Dawniej ludzie w żadnym wypadku nie zwracali uwagi na torby. Kupowało się hurtem do sklepów itp. i to tyle. W tym momencie nie wiadomo co wziąć. Sam miałem dylemat z wybraniem jakiś toreb. Kombinowałem na wszystkie strony, ale nareszcie postanowiłem wziąć papierowe torebki. Zależało mi tylko na tym, żeby odnaleźć firmę, która takie torebki poleci mi niedrogo. Dla porównania zacząłem sprawdzać to w necie. Napisałem wyrażenia producent toreb reklamowych i odnalazłem multum ciekawych ofert. Wybrałem najciekawszą i zamówiłem torby. Powiem szczerze, że ich klasa była dobra. Od tamtej pory jedynie tam kupuję torby. Jestem bardzo zadowolony.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Międzychˇd
Na ten moment to ludzie wybierają rozmaite torby, bo wszystkie są właściwe. W ostatnim czasie potrzebowałem sam takich toreb. Ha! Potrzebowałem ogromnej ilości sztuk ich. Mam sklep wędkarski i w tej kwestii są one mi potrzebne, by pakować zakupy moich klientów. Wpadłem na pomysł, że zamówię torby reklamowe, ale moja narzeczona uwzięła się na papierowe. Więc w Internecie wystukałem zwroty opłacalny hurt toreb papierowych. Znalazłem hurtownię, która była w stanie mi polecić torby, a co najistotniejsze w niskich cenach. Wziąłem u nich trzysta sztuk. Doszedłem do wniosku, że jak mi trafią do gustu, to będę u nich zamawiał. Od tamtej pory minęły dwa miesiące, a ja zawarłem z nimi umowę. : P
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 10
Location: Radom
Bez liku osób bierze hurtowo różnorodne torebki. Każdy wybiera dla siebie coś stosownego. Ja mam nieduży sklep z biżuterią. Z tej przyczyny także szukałam dla siebie fajnych toreb. Wpadłam na pomysł, że kolorowe torby papierowe na zakupy będą super rozwiązaniem. Przyznam szczerze, że wszystkie moje klientki były usatysfakcjonowane. Nie myślałam, że może to tyle dać korzyści. Ogólnie mi samej przypadły do gustu tak spakowane zakupy. Niedługo chciałabym znaleźć firmę, która zrobi dla mnie dobre torby z nazwą mojego sklepu. Z pewnością stało by się to interesującą reklamą dla mnie. Przemyślę jeszcze. Na razie te torby mi wystarczają, ale czuję, że nie za długo i będę powiększała horyzonty. : )
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 37
Location: Wałbrzych
Dyskusja o torbach jest pomocna. Myślę, że można ją jeszcze bardziej rozpisać. Nawet niedawno sam rozważałem nad zakupem dwustu sztuk torebek do sklepu. Odnalazłem parę fajnych propozycji pod słowami dokładny cennik toreb papierowych, ale muszę dobrze to przeczytać.

Post Reply

Page: 1