Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Zakup maszyn do zakładu

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 38
Location: Piła
Witam : ) W moim zakładzie pracy kupiliśmy swego czasu różnorodne maszyny. Ale jeszcze nie posiadamy należytej maszyny, by przeprowadzić specjalistyczne frezowanie cnc. Szalenie ciekawi mnie, jakie maszyny kupiły wasze przedsiębiorstwa? Czekam na wasze posty.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 37
Location: Wałbrzych
Ja wykupiłem niegdyś profesjonalne frezowanie cnc paru części do maszyny zakładowej i wypada powiedzieć, że całe obrabianie bardzo szybko się potoczyło. 3 dni i komponenty były u mnie. Dlatego nie frezujcie samemu, bo bez sensu.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 10
Location: Radom
Gdzie tu trudność? Wstukujesz w wyszukiwarce sprawdzony producent narzędzi i koniec. Sądzę, że tego typu majstrów funkcjonuje bez liku, zatem stawki będą do rzeczy. A jeśli wolisz kupować na żywca, to się nalatasz ostro… Ja postawiłabym na ”zapełnianie koszyka”.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Nowy Targ
W chwili, kiedy musiałem wyszukać dane teleadresowe rzetelnego dostawcy sprzętu narzędziowego, bardzo użyteczny okazał się bing (tzn. standard). Po niecałej godzinie napotkałem na sklep spółki Ściskpol, gdzie zakupiłem nożyce dźwigniowe. Wspomniana firma realizuje także usługi skrawania najróżniejszymi metodami, więc w przyszłości mój zakład prawdopodobnie ucieknie się do ich specjalistycznego podwykonawstwa.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 39
Location: Wolin
Mój Damian robi najróżniejsze prace stolarskie, zatem ostatnio konieczne mu były mocne ściski stolarskie. Ściski te znamionują się wielką trwałością. Ramię ruchome zostało zrobione z niezawodnej stali kutej, toteż mój mężczyzna jest szalenie z tych ścisków zadowolony.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 25
Location: Sieradz
Uważam, że, żeby rozkręcić spółkę niezbędne są różnorodne maszyny. Od groma o nich należy przeczytać z działu www o nazwie: obróbka metali cnc. Obecnie co niemiara moich kolegów powierza znanym spółkom usługi, których zupełnie sami nie realizują i chyba to wypróbowane rozwiązanie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 6
Location: Konstantynopol
Muszę oznajmić, że ostatnio szef mojego męża zamówił różnorodne maszyny. Znalazł je dzięki banerowi, na którym był zamieszczony napis: usługi cnc. Teraz wszystkie obowiązki są robione niesamowicie szybko.

Post Reply

Page: 1