Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Wyposażam sklep z odzieżą

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Tarnobrzeg
Dzień dobry! Chciałam się Wam pochwalić, że ruszam z własną działalnością – otwieram sklep z odzieżą :) Raczej chyba wszystko już mam z wyposażenia, ale kumpela uważa, że jeszcze są mi potrzebne ewakuacyjne tabliczki bhp Są ponoć bardzo ważne, a nie chciałabym mieć z tego powodu kłopotów. Czy wiecie gdzie można je kupić? Wielkie dzięki za jakieś linki!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Andrychów
Na pewno potrzebujesz widocznej promocji. Konieczny jest na przykład widzialny kaseton nad drzwiami wejściowymi. Ja polecam styrodur - jest to towar doskonały, gdy idzie o trójwymiarową reklamę. Fajne reklamy zapewnia przedsiębiorstwo shop.rekart.pl. Zajrzyj na przygotowaną przez nich ofertę - serio! :D Zamówienie zrealizują błyskawicznie, a równocześnie zadbają o szczegół. Ja byłem usatysfakcjonowany współpracą z nimi - najprościej zajrzyj na ich witrynę, by odkryć, jakie rzeczy proponują ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Międzychód
Jak kilkanaście lat wstecz startowałem ze swoim sklepem, nie było tak wiele opcji wypromowania się. A z tego co doczytałem, to w tej chwili jest ich bardzo dużo… Pozazdrościć… A ja musiałem wymyślać jak tu się zareklamować… Teraz macie praktycznie gotowe pomysły. Ale dobrze, że dziedzina marketingowa tak się rozwinęła.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 38
Location: Piła
Ooo! Jestem pod wrażeniem. Wpadłem tutaj przypadkiem i szybko przyswoiłem podszkoliłem się w reklamie:) Bo nie wiedziałem że istnieje coś takiego np. jak dwustronny kaseton reklamowy. Sprzedam ten patent dalej do kumpla. A pomyśleć, że tak wiele razy patrzyłem na to w różnego typu sklepach i nie wiedziałem, że tak się nazywa :) takie life…
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 25
Location: Sieradz
Piszecie o tablicach, kasetonach, plafonach i innych formach reklamy – więc ja także zmierzam co nieco dorzucić w temacie. Również zastanawiam się poważnie nad swoją działalnością, więc robię rekonesans. Ustaliłam, że różnego typu systemy wystawiennicze są do kupienia w sklepie shop.rekart.pl. To mobilne moduły systemowe ekspozycyjne, które nadają się do reklamy przedsiębiorstwa. A jeżeli ktoś myśli o tym, w jaki sposób się zareklamować, to z pewnością coś tu sobie dopasuje - z zestawów lub z pojedynczych elementów. Dla osób, które interesują ceny – uspokajam - są korzystne. Więc chyba opłaca się to przekalkulować.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 10
Location: Radom
Dziękuję, że tak wiele osób coś od siebie dorzuciło – swoją drogą fajnie, że zawsze na kogoś można liczyć! Ale najważniejsze, że już wiem, gdzie poszukać ostrzegawczych tabliczek na drzwi. Chętnie zweryfikuję wasze propozycje. Zapraszam do mojego sklepu po ciuchy! Dam wam cynka kiedy otwarcie. Na razie!

Post Reply

Page: 1