Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Czy korzystaliście z usług firmy sprzątającej?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 41
Location: Wolin
Witam. Chciałabym się zorientować, czy korzystacie bądź korzystaliście kiedyś z usług jakiejś firmy sprzątającej. Na Zachodzie współpraca z takimi firmami jest bardzo popularna, ale u nas mam wrażenie, że nie bardzo. Ja tymczasem zastanawiam się nad podjęciem współpracy z taką firmą, gdyż mam duży dom i już nie wyrabiam z jego sprzątaniem.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 58
Location: Szczawnica
Wydaje mi się, że w naszym kraju coraz więcej osób decyduje się na współpracę z takimi firmami. Zalet takiego rozwiązania jest całkiem sporo. O niektórych z nich można przeczytac na stronie internetowej www.luxelike.pl/atuty.html. Ja postawiłam na profesjonalne sprzątanie mojego domu w Rzeszowie i jestem z tego bardzo zadowolona. Przedstawiciele firmy sprzątającej przyjeżdzają do mojego domu raz w miesiącu albo częściej i zajmują się takimi pracami, których ja nie lubię, a które są potrzebne, żeby wnętrze domu było czyste i zadbane. Zajmują się m.in. usuwaniem kurzu i pajęczyn w trudno dostępnych miejscach, czyszczeniem mebli, myciem okien, a także czyszczeniem płytek i fug w łazience.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 41
Location: Wolin
Poczytałam o zaletach tej firmy sprzątającej i jestem pozytywnie zaskoczona. Spodobało mi się to, że duże znaczenie ma dla nich indywidualny kontakt z klientem, że dopasowują się do harmonogramu dnia swoich klientów oraz że dopuszczają możliwość negocjacji stawek. Nie wiem, czy mnie obejmie zasięg działania tej firmy, ale chętnie się dowiem, dlatego jak najszybciej tam zadzwonię.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 58
Location: Szczawnica
Z tego co wiem firma swoim zasięgiem obejmuje przede wszystkim takie miasta, jak: Rzeszów, Kolbuszowa, Stalowa Wola, Łańcut, Leżajsk oraz Biłgoraj.

Post Reply

Page: 1