Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Pomysły na stoliki kawowe okrągłe

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 46
Witam wszystkich serdecznie! Jako wierna zwolenniczka zasad feng shui szukam ciekawych pomysłów na urozmaicenie zgodnie z nimi mojego mieszkania. Jak może wiecie, jedną z najważniejszych zasad nurtu jest ograniczenie do minimum ostrych kątów, które burzą naturalną harmonię i łagodność. Właśnie stolik kawowy w sypialni pozostał jedną z ostatnich rzeczy, która jeszcze nie została wymieniona, ale zebrałam się w sobie i zaczęłam szukać. Najlepszy byłby oczywiście stolik okrągły i tutaj właśnie pojawia się moje pytanie – macie może pomysły na jakieś gustowne i minimalistyczne?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 89
Location: Andrychów
Jak przeczytałem temat to myślałem, że będzie jakaś poważna dyskusja i będzie można się wymienić doświadczeniem nabytym w branży wnętrzarskiej, ale sorry, nie mam zamiaru komentować w ogóle tego. Mogę powiedzieć, do jakiego stylu dekoracji wnętrz albo do jakiego zestawu wypoczynkowego pasuje okrągły stolik. Nie jaką ma energię czy w co wy tam wierzycie
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 58
Location: Radom
Nie no proszę pana, trochę tolerancji można by wykazać… Poza tym zasady fenfshui są stosowane na całym świecie i mnóstwo osób rzeczywiście odczuwa poprawę Nawet jeśli to jest efekt placebo, co osobiście zakładam, to wyśmiewanie kogoś z tego powodu jest co najmniej niekulturalne. Lepiej się skupmy na temacie dyskusji!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Międzychód
Popieram panią w 100%. Osobiście uważam, że stoliki kawowe okrągłe warto przejrzeć na https://meble24sklep.pl/stoliki-okragle-298. Kupiłem tam swój, co prawda nie okrągły, ale też bardzo ładny i do tego solidny. Właśnie zwróciłem uwagę, że było dużo w tym kształcie, dlatego polecam.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 39
Location: Międzyzdroje
Co racja to racja, na meble24sklep.pl zawsze jest dużo ciekawych propozycji. Osobiście uważam, że okrągłe blaty są bardzo praktyczne i nie ma problemu jak gości rozstawić, także popieram twój pomysł, nie ważne, czy wynika z feng shui czy z jakiejkolwiek innej szkoły :)

Post Reply

Page: 1