Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Czy można skutecznie wyleczyć bezsenność?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 46
Location: Wolin
Witam. Od kiedy pamiętam cierpię na bezsenność. Jak miałam 7 lat to leżałam w łóżku i widząc tylko cyfry na wyświetlaczu zegarka mnożyłam je i dodawałam w pamięci dzieki czemu opanowałam liczenie w pamieci do perfekcji ale po studiach zaczelo mi to bardzo utrudniac funkcjonowanie. Trudno mi też dograć się z partnerem bo w nocy mam najwiecej energii, w dzien jestem otępiała czasami i jest to powodem sprzeczek. Czy można to skutecznie wyleczyć?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 49
Location: Piła
Ja bym poszedł do psychologa. W Poznaniu jest gabinet zajmujacy sie takimi chorobami - uwazna-psycholog.pl. Mojej matce pomogli co mnie zaskoczyło bo nie wiedziałem że bezsenność ma podłoże psychiczne. Myslalem ze to kwestia diety i stylu zycia.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 62
Location: Piotrków Trybunalski
Dieta i aktywność fizyczna to drugorzędne sprawy. Psychika ma wpływ w zasadzie na wszystko i to własnie od tego podłoża powinno się zaczynać diagnozę i terapię. Też cierpiałam na bezsenność i koszmary i dopiero w http://uwazna-psycholog.pl/ dostałam pomoc. Bardzo podobał mi się proces leczenia w którym tak jakby poznajesz siebie i razem z psychologiem szukasz przyczyn problemów.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 46
Location: Wolin
Brzmi świetnie, mogę prosić o jeszcze wiecej informacji? Np kiedy przyjmują i co wchodzi w skład terapii?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 62
Location: Piotrków Trybunalski
Wszystko będziesz miała na tej stronie: http://uwazna-psycholog.pl/oferta/konsultacje-psychiatry. Na konsultacje trzeba się umówić, zadzwoń albo zrób jak ja i przejdź się do nich. Zobacz co i jak pogadaj. Tak nawiasem dodam ze u mnie był to połączony problem biologiczno-psychiczny wiec musiałam wesprzec się lekami. Efekty pojawiły się szybko a skutków ubocznych nie zauważyłam.

Post Reply

Page: 1