Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Szukam osoby do tłumaczenia specjalistycznego na angielski

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 90
Location: Andrychˇw
Troche nam nowego przybytku przybylo do firmy. I wypadaloby dokończyć opisy instrukcje. No ale dlatego szukam tłumacza biura jakiegoś. Szukam osoby do tłumaczenia specjalistycznego na angielski. Ktoś coś?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 55
Location: Międzychˇd
Przy tekstach specjalistycznych to trzeba pamiętać ze często biura tłumaczeń konsultują swoje tłumaczenia z fachowcami, którzy pracuja w danej dziedzinie. Bo zawsze chodzi przecież o jakość tłumaczenia.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 43
Location: Piła
Wiesz u mnie sprawdziła się ta firma http://tlumaczenia-gk.pl/techniczne tu jest link do oferowanych przez nich tłumaczeń technicznych to możesz sobie wiecej poczytac. Robili mi instrukcje to poszlo calkiem dobrze. A poza tym tam oni tłumaczą różne rzeczy dokumenty akta umowy bo robi to tłumacz przysięgły i tłumaczenia specjalistyczne na angielski to jedna z wielu u nich rzeczy .
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 55
Location: Wałbrzych
Teraz i tak widac ze sporo tłumaczy się instrukcji no i tłumaczenia specjalistyczne na angielski z angielskiego to jednak popularne w Polsce sa bardzo. A i tak większość biur tłumaczeń działa online wiec nawet nie trzeba wychodzic z domu żeby cokolwiek załatwic.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 45
Location: Nowy Targ
Jeśli ktoś jest tłumaczem przysięgłym z zamiłowania to potem zawsze stara się poszerzac swoja wiedze i to widac po tłumaczeniach jego od razu.

Post Reply

Page: 1