Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Nowoczesne rolety w Poznaniu.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 86
Location: Andrychów
szukam jakiegoś dobrego sklepu na terenie Poznania, który sprzedaje rolety pasujące do nowoczesnych aranżacji. Najbardziej zależy mi na jakości, drugorzędna jest cena, ale jeśli da się coś przyoszczędzić to było miło.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 52
Location: Międzychód
Mogę Ci polecić sklep, w którym z żoną robiliśmy zakupy. Mają żaluzje i rolety, bardzo nowoczesne i co ważne, solidnie wykonane… Czasami jak się spojrzy na oferty niektórych sklepów to od razu widać, że sklejane na gorąco i bez gwarancji, że to będzie trzymać. W każdym razie polecam Sundeco, u nich na pewno dostaniesz dobrej jakości rolety w Poznaniu. Cennik też całkiem przyzwoity.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 86
Location: Andrychów
ktoś jeszcze zna ten sklep? Dzięki za namiary… a kiedy robiliście te zakupy i jak często korzystacie z tych osłon?
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 45
Również polecam Sundeco, mają fantastyczną i bardzo pomocną obsługę. Serio, miałam problem z dostaniem odpowiednich rolet i tylko tutaj mi podpowiedzieli co trzeba zrobić, by dopasować roletę do okna… robią też osłony na wymiar.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 52
Location: Międzychód
kupowaliśmy je pół roku temu. Używamy codziennie, mniej i bardziej intensywnie, zależy od pory roku i okoliczności. Ogólnie naprawdę widać, że są solidne, obejrzyj sobie, a sam się przekonasz.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 57
Location: Radom
bardzo aktualny temat, bo ja też szukam jakiegoś sklepu z roletami. Tylko nie mogę jeszcze zdecydować czy wolę rolety dzień noc czy materiałowe…
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 45
jeśli masz dużo słońca i za dnia też potrzebujesz osłony to zdecydowanie lepiej wybrać te pierwsze. Materiałowe są bardzo stylowe i fajnie wyglądają, ale dają mniej opcji do ochrony przed słońcem i w ogóle są mniej elastyczne… w razie czego popytaj też pracowników sklepu.;)

Post Reply

Page: 1