Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Czy dietetyk w Komornikach jakiś jest czy trzeba do Poznania?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 91
Location: Andrychˇw
Żona szuka jakiegoś dobrego dietetyka bo po ciąży ma niestety spory problem z wagą. Wspieram ją jakoś ale łatwo nie jest, ona popada w coraz większą schizę na punkcie wagi. Pomyślałem że zapytam, może znacie z Komornik kogoś ogarniętego?
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 50
Wiele pań ma taki problem po ciąży. Nadwaga i problemy z utrzymaniem wagi na odpowiednim poziome to powszechna sprawa. Mi jakoś szczęśliwie się udaje jak na razie ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 57
Location: Międzychˇd
Współczuję, jak moja po ciąży nie mogła schudnąć a w pewnym momencie jeszcze przybrała to było piekło w domu... Rzeczywiście znajdź jej tego dietetyka bo nie będziesz miał życia.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 49
Location: Piła
Panowie też mają wielokrotnie problem z wagą i ciężko im jakoś się ogarnąć. Ale kobietom chyba trudniej z racji hormonów. Też przychylam się do opinii że dietetyczna konsultacja w takim układzie jest wskazana.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 64
Location: Szczawnica
Biedna Twoja żonka, mam nadzieję że faktycznie ją wspierasz bo waga po skończonej ciąży bywa sporym problemem dla wielu kobiet.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Nowy Targ
Zajrzyj na tę stronę - http://dietetyczna-rownowaga.pl/dietetyk/komorniki/. Bardzo sprawdzona dietetyczka, wprawdzie nie jest na miejscu ale dojeżdża do pacjentów lub można podskoczyć do niej. To jest korzystne bo jak przydałby się dietetyk Komorniki raczej nie mają specjalnych opcji. W każdym razie do Poznania jechać nie musisz. A ta pani naprawdę zna się na dietach i odchudzaniu, układa szczegółowe jadłospisy i wcale nie jest to kosztowne.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 41
Location: Sieradz
Nie są to łatwe sprawy bo poza samą wagą i problemami z nią związanymi dochodzi ciężar psychiczny, problemy z samoakceptacją. Ciężko przez to przejść nie mając odpowiedniego wsparcia.

Post Reply

Page: 1