Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Piece wiszące – czy to dobra alternatywa dla tradycyjnego kominka?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 45
Location: Piła
Mój brat za około pół roku wraca do kraju po bardzo długiej nieobecności w kraju. Zlecił mi przygotowanie mieszkania na jego powrót, które kupił przy okazji jego ostatniego pobytu w kraju. Brat bardzo lubi nowoczesne rozwiązania, a że mam wolną rękę przy ich wyboirze, to chciałbym go zaskoczyć. W grę wchodzi między innymi wiszący piec, który chciałbym zamontować w największym pomieszczeniu. Jak myślicie to dobry pomysł?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 57
Location: Piotrków Trybunalski
Co prawda dekoratorem wnętrz nie jestem, ale wydaje mi się, że każde nowoczesne roziwązanie o ile jest funkcjonlane sprawdzi się. Zwłaszcza w mieszkaniach każdy tego typu element będzie zaskoczeniem zarówno dla gości, jak i dla samych mieszkańców. Co do rozwiązania z wiszącym piecem to muszę powiedzieć, że rewelacyjnie to wygląda.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 45
Location: Piła
No ja widziałem tylko prospekty reklamowe i bardzo mi się ten pomysł spodobał. Moze orientujecie się, gdzie można znaleźć coś więcej na ich temat?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 59
Location: Szczawnica
Czasami to i prospekt wystarczy do podjęcia takiej decyzji. Z tego co wiem to piece wiszące w najlepszym wydaniu i najlepszych cenach znaleźć można tutaj https://kozakominek.pl/oferta/kominki-i-piece-wiszace/ i od razu masz możliwość sprawdzenia wszystkich parametrów takiego pieca.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 49
Location: Nowy Targ
Do nowoczesnych wnętrz jak znalazł. Zobacz jak mało miejsca potrzeba na montaż takiego pieca. W przypadku tradycyjnego kominka to wiadomo, że zgarniesz miejsca na podłodze, które można wykorzystać na zupełnie inną aranżacje.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 5
Location: Opole
Miejsce to jedna sprawa, druga kwestia jest taka, że przy tego rodzaju piecu wygląda wychodzi na pierwszy plan. Jesli do tej pory miałeś nudne pokoje to po montazu takiego pieca nikt już takiej diagnozy nie postawi.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 60
Location: Radom
Jednym słowem koniec już z nudnymi pomieszczeniami, zwłaszcza w blokach, gdzie musiała stać meblościanka, sofa i dwa fotel, a to wszystko okraszone piękną ławą z bliżej nieokreślonego rodzaju drewna :))) Teraz czas na nowe trendy.

Post Reply

Page: 1