Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Broszury jako reklama

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Andrychˇw
Witajcie! Mam pewien kłopot. Otworzyłem trzy lata temu sklep z meblami. Mam dużo kupców. Jednak bardzo chcę posiadać jakąś reklamę, przykładowo broszury czy też wizytówki. Myślę co powinienem zrobić. Szukałem rozmaitych rozwiązań w sieci pod wyrażeniami: druk broszur, ale jest tyle tego wszystkiego, że nie mam zielonego pojęcia co wybrać. Dlatego postanowiłem napisać tu. Liczę na to, że odnajdę nareszcie rozwiązanie na mój problem. Proszę powiedzcie mi czy warto zainwestować w taką reklamę? Czy ciężko jest zaprojektować i wydrukować ją? Co uważacie w tym temacie? Proszę, pomóżcie mi!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Międzychˇd
Reklama w postaci drukowanej nigdy nie wyjdzie z użycia, nawet jeśli Internet byłby zupełnie za darmo. Reklama prezentowana w sieci posiada swoje atuty, lecz swoje atuty posiada również reklama typu drukowanego. Drukowanie jakichkolwiek reklam to nic trudnego jeżeli jest sie zaopatrzonym w dobry sprzęt tylko że projekt reklamy musi być pomysłowy a o utalentowanych projektantów trudno na rynku. Czasem ktoś w pełni świadomie wybiera pracę grafika i wie że ma po prostu niewyczerpaną ilość pomysłów. A czasem ktoś ląduje w branży jaką jest reklama tylko dlatego że posiada jakieś tam blade pojecie na temat tworzenia grafiki. Ktoś kto posiada zdolności plastyczne i nie męczy go praca z wyobraźnią, posiada dobre zadatki na grafika. Ale to tylko początek, konieczna jest bowiem szeroka wiedza na temat nowoczesnych programów o charakterze graficznym. Od czasu gdy kolega wręczył mi ulotkę z hasłem: drukarnia 24h Warszawa i skorzystałem z usług tej agencji reklamowej, już tylko i wyłącznie u nich zamawiam druk broszur.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 38
Location: Piła
Człowiek wrócił wykończony po pracy. Chcę się zrelaksować to zagląda na forum internetowe, a tu tak przynudzają. W ówczesnych czasach to nie problem odnaleźć firmę, która stworzy nam bardzo dobrą drukowaną reklamę. Ja znalazłem. Dlatego nie kumam całej tej dyskusji. Przecież wystarczy poszukać czegoś w sieci. Ja kilka dni temu odnalazłem pewną stronę sieciową, na której zakupiłem sobie perfekcyjne foldery reklamowe. Sprawa załatwiona. Znikam na inne forum internetowe, ponieważ tu się nudzę. Do widzenia!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Nowy Targ
To prosta rzecz znaleźć firmę, która stworzy oraz wydrukuje dla nas artykuły marketingowe. Niedawno zamówiłem broszury reklamowe dla mojego przedsiębiorstwa. Jak byłem dwa dni temu w drukarni, to ktoś proponował mi pewną witrynę sieciową, na której oferują rozmaite artykuły reklamowe. Czemuż nie?! Świetne rozwiązanie, ale troszkę za późno, gdyż ja już zamówiłem dla siebie broszury. Dlatego ja nie mogę Wam pomóc, ponieważ nie mam na to czasu. Musicie radzić sobie sami. Powodzenia! Żegnam!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Tarnobrzeg
Masakra! Od pewnego czasu wieje tutaj nudą. Uważałam, że po tak trudnym dniu chwilkę rozerwę się, ale jednak to była pomyłka. To nie problem zaprojektować oraz wydrukować reklamę. Nie robiłam tego, ale doszły mnie słuchy, że moja siostra odnalazła niedawno ciekawą stronę on-line , na której polecają perfekcyjnej jakości drukowaną reklamę, ale nie interesujący temat. Posiadam lepsze tematy do gadki.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 39
Location: Wolin
Sądzę, że omawiane rozmowy na forach internetowych są bardzo dobre. Nie raz myślałam nad zakupem drukowanej reklamy. Nawet wczoraj mój ukochany odnalazł w Internecie bardzo fajne rozwiązania na reklamę pod zwrotami folia samoprzylepna. Muszę szczerze przyznać, że jestem coraz bardziej przekonana do zakupienia takich rzeczy, które umożliwią mi obszerniejszą reklamę mojego sklepu kosmetycznego. Jednak jeszcze muszę to mocno przemyśleć.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 10
Location: Radom
Reklama to najpopularniejszy sposób na promowanie swoich ofert. Dlatego powstało mnóstwo spółek, które w profesjonalny sposób zaprojektują nam drukowaną reklamę. Ja swoją znalazłam. A zdarzyło się to na chodniku, kiedy dostałam ulotkę zatytułowaną P.H.U. Krystel. Z ciekawości zobaczyłam co to jest. Okazało się, że wpadłam na super firmę Worldprint. Tego szukałam, ponieważ już bardzo długi czas rozmyślałam o broszurach reklamowych. Wysłałam e-maila, uzgodniłam wszelkie detale. W ciągu dnia dostałam cudowny projekt, zaakceptowałam. Po czterech tygodniach miałam wielką paletę broszur. Byłam pod wielkim wrażeniem. Także ceny były atrakcyjne. Co ja mogę powiedzieć. Polecam serdecznie!

Post Reply

Page: 1