Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Zakupy dla firm

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Andrychów
Po kilkudziesięciu latach funkcjonowania naszej marki ktoś w końcu uznał, że przydałoby się zmienić trochę wyposażenia na nowocześniejszy. Dokupiono między innymi rolka transportowa, które zostały zrobione w budynku zakładu właściwie od pierwszych dni istnienia. A jak jest w Waszych firmach, też w ostatnim czasie robiono jakieś remonty? Wymieniano wyposażenie?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Międzychód
Jak czegoś bezzwłocznie potrzebujemy do przedsiębiorstwa, to chcemy to kupić. Poszukujemy tego co jest bardzo potrzebne i kupujemy. Jest dużo sposobów. Z tej przyczyny ta dyskusja mnie za bardzo nie interesuje, ponieważ ja zamówiłem dla siebie wszystkie maszyny. Jednak ostatnio doszły mnie słuchy, że mój sąsiad gadał, że wciągarka łańcuchowa to dobre rozwiązanie. Powiedział, że musi sobie to koniecznie zamówić. Dlaczego nie, ale na tę chwilę nie potrzebuję. Jeżeli zajdzie taka potrzeba to ja też zamówię. Dlatego ja nie pomogę Wam. Żegnam! 
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 38
Location: Piła
Ja kupowałem w ostatnim czasie części do wózków Linde. W spółce zajmuję się zaopatrzeniem. Klika tygodni temu, popsuł się nam sprzęt, dlatego szybko zatelefonowałem do sklepu oferującego taki sprzęt. Powinienem stwierdzić, że te wózki z reguły się nie uszkadzają, jednak obecnie traf tak chciał, że było inaczej. W mojej opinii te części, jakie kupiłem obecnie niewątpliwie będą lepiej funkcjonować niż te poprzednie, natomiast mój kierownik, wreszcie będzie usatysfakcjonowany z mojej pracy. Od jakiegoś czasu wiecznie mi truje. W mojej opinii wreszcie ktoś jemu także powinien dać do wiwatu. Tak nadal być nie powinno. Ja realizuję swoje zadania rzetelnie, a on wciąż jest niezadowolony. 
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 37
Location: Wałbrzych
W naszej firmie wymiana wyposażenia wyglądała na ciężką operację. Tak w sumie to... pracownicy byli pełni obaw. : D Wrażenia mieli tego rodzaju, że na tydzień lub dłuższy okres czasu fabryka się zatrzymuje, a potem nie wiadomo czy będzie dalej produkować. No i na starcie żaden pracownik nie miał pojęcia od kogo mamy wziąć niezbędne nowoczesne maszyny. Aż ktoś nie dotarł do marki reklamującej się sloganem: wciąg łańcuchowy. Obawy rozwiały się dopiero po wysłaniu zapytania do nich, gdy naszej firmie opisali dokładnie jak będzie przeprowadzona cała operacja. To nas niezwykle uspokoiło oraz dało nam możliwość bez stresu przeżyć modernizację fabryki.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 30
Location: Nowy Targ
Niezwykle się cieszę, że znalazła się osoba, która założyła na tym forum taki temat. Tak się aktualnie ułożyło, że szef potrzebuje przedsiębiorstwa, gdzie będzie mógł zamówić odciągi łańcuchowe interfork.com.pl/pl/odciagi-lancuchowe Jest to w pewnym względzie mało popularna wiedza, tak więc fajnie, iż trafił się osoba, która podobnie się tego rodzaju wątkiem zainteresuje. A póki co lecę znaleźć jakieś info jeszcze gdzieś indziej.

Post Reply

Page: 1