Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Potrzebuję samochody z kierowcą

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 38
Location: Piła
Muszę wynająć samochód z kierowcą w Poznaniu za dwa tygodnie. Do naszej szkoły przylatuje ważny dyplomata, który nie orientuje się w regionie i naszym zadaniem jest udostępnić mu samochód z przewodnikiem a także zaplanować zwiedzanie na czas pobytu. W przeglądarce wyszukałem sporo informacji rodzaju: wynajem samochodów w Poznaniu, lecz nie jestem pewien, czy coś tam jest odpowiednie. Może doradzić ktoś jakąś firmę, która para się udostępnianiem limuzyn w Poznaniu, w rozsądnych cenach? Pochwalcie się co wynajmowaliście.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 39
Location: Wolin
Zależy nam na pojeżdzie, którym jak ogłoszą nas małżeństwem moglibyśmy od strzału podążyć na lotnisko. Niby nic trudnego, więc wypożyczenie praktycznego samochodu z Poznania pozostawiliśmy na koniec. Wyszukiwałam w goglach błyskawiczny wynajem auta Poznań, ale wyrzuciło mi tak dużo odnośników, że lekko zgłupiałam. Sąsiadka mówiła, że niedawno na mieście porozlepiali afisze wynajem długoterminowy Poznań, jednak nie zapisała adresu. Może ktoś z Was korzystał z usług wypożyczalni?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 77
Location: Andrychˇw
Miło mi! Jestem stałym klientem firmy TORCAR. Ich dziedziną jest profesjonalne oraz atrakcyjne cenowo użyczanie samochodów, a nadrzędnym celem jest uznanie wypożyczającego. Mówię z doświadczenia. Posiadają potężną flotę. Wynajem auta z ubezpieczeniem? U nich nie ma z tym problemu! Warto skorzystać z ich usług.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 37
Location: Wałbrzych
Dyskusja o wypożyczaniu samochodów w Poznaniu jest bardzo fajna i korzystna. Mniemam, że można by było ją jeszcze bardziej rozpisać, ponieważ na obecną chwilę dużo ludzi z tego chce korzystać. Ostatnio sam wahałem się nad skorzystaniem z takiej propozycji, jak będę niebawem w Poznaniu w delegacji. W ogóle znalazłem wczoraj witrynę sieciową, na której polecają takie rzeczy. Możliwe, że skorzystam. No nic, zobaczę jeszcze.

Post Reply

Page: 1