Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Zakupy w tej aptece

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 6
Location: Konstantynopol
Hej! Właśnie przygotowuję litanię ze sprawunkami. Chcę iść również do apteki. Na mojej liście widnieje: w Apteka Gemini - magne B6, sutricon. Główkuję, czy aby w aptece www nie byłoby bardziej opłacalnie. A Wy jakiego rodzaju lekarstwa kupujecie przez internet?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 10
Location: Radom
Moim zdaniem apteki internetowe to ekstra rozwiązanie. Nie raz człowiek zapomina, że miał coś kupić. A tu siada do tabletu, otwiera stronę sieciową i kupuje. Ja niedawno poszukiwałam dwóch leków w aptekach stacjonarnych. Potrzebny był mi skuteczny lek Neomag Forte, jak również octenisept. Jednakże los tak chciał, że nie mogłam ich nigdzie odnaleźć. I wtedy to znajoma poleciła mi aptekę online Apteka Gemini. Zajrzałam tam tam i rzeczywiście odnalazłam wszystkie poszukiwane leki. Byłam zachwycona, w szczególności, że ich ceny były bardzo korzystne. Polecam z całego serca Aptekę Gemini!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 25
Location: Sieradz
Pełno przeróżnych lekarstw kupiłam ostatnio w aptece Mój najlepszy zakup to niewątpliwie szczoteczka elmex. Szukałam tego towaru w różnorodnych aptekach, lecz tutaj była niewygórowana cena.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Międzychód
Zakupiłem niedawno w aptece internetowej wygodne prezerwatywy conamore i byłem niesamowicie usatysfakcjonowany z tego kupna. Mnóstwo czasu poszukiwałem takich doskonałych prezerwatyw, lecz w końcu się udało! Moja partnerka także jest zadowolona.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Tarnobrzeg
Sugerując się namową, zrobiłam zakupy w aptece online. Wzięłam to oto: neomag stres. Pisali, że jutro mają podrzucić kopertę. Czekam, jakim akordem cała akcja się skończy i czy w najbliższym czasie ponownie zrobię zakupy internetowo ; ) Tak czy siak, do przeczytania!

Post Reply

Page: 1