Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Tuczniki

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 39
Location: Wolin
Siema! Mam problem i szukam ekspresowej rady. Otóż za pół roku moja jedyna córka wychodzi za mąż. Z tej przyczyny chcieliśmy wziąć mięso u jakiegoś fachowego hodowcy. Przedwczoraj znalazłem w Internecie bardzo ciekawe ogłoszenie o tytule bydło na sprzedaż, ale powiem szczerze, że nie znam tej firmy, tak więc nie jestem do niej jakoś nastawiony. Poza tym bardzo zależy mi na tym, by zakupić zdrowe jałówki mięsne. Trudna sprawa. Nie mam bladego pojęcia czy dam radę. Dlatego jestem tu. Chciałbym Was spytać czy jesteście w stanie mi polecić jakiegoś dobrego dostarczyciela mięsa? A dodatkowo powiedzcie mi proszę jakie jest najsmaczniejsze mięso do zjedzenia?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 25
Location: Sieradz
Normalna rzecz, że najsmaczniejszym mięsem jest zdrowe bydło mięsne. Mój narzeczony tak usłyszał. Nawet jak szukał najlepszego mięsa to jego kumpel polecił jemu rzeźnika. Czemu by nie?! Może następnym razem, bo w tej chwili tego nie szukamy. Proszę Was pogadajmy o czymś innym. Albo wychodzę stąd. Nie doradzę Wam. Pa!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 38
Location: Piła
Sądzę, że nie istnieje lepszego mięsa niż dorodne warchlaki. Dużo razy brałem tego rodzaju mięso i zawsze mi odpowiadało. W szczególności kiedy zamawiałem je od przedsiębiorstwa Agrotrandhandel. Profesjonalna firma, proponująca wysokiej jakości mięso w niskiej cenie. Wiele razy brałem od nich przeróżne mięsa i zawsze byłem usatysfakcjonowany z klasy. Ostatnimi czasy pokazałem ją przyjaciołom, którzy też chwalili ją. Co mogę jeszcze powiedzieć. Ci, którzy poszukują dobrej jakości mięsa winni skontaktować się z tą firmą. Z pewnością będzie zachwyceni. Polecam gorąco!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Tarnobrzeg
Człowiek powraca padnięty z roboty w polu. Wpada na forum dyskusyjne, by się zrelaksować, a tutaj to samo. Przecież to normalne, że najsmaczniejszym mięsem są zdrowe jałówki mięsne. My jak poszukiwaliśmy mięsa na święta, to zapytaliśmy rzeźnika, jaki rodzaj jego jest najsmaczniejszy i zaproponował nam byczki. Ekspresowo rozwiązałam swój dylemat. Dlatego nie kumam tej gadki. Spadam stąd. Do widzenia!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 10
Location: Radom
Często wchodzę na forum sieciowe i zawsze jestem zadowolony z podejmowanych tu rozmów. Jednakże niestety w tym tak tyci mogę powiedzieć, ponieważ nie znam się na mięsach. Powiem szczerze, że coraz bardziej rozmyślam o wzięciu sobie jakiegoś dobrego mięsa. Nawet przedwczoraj znalazłem interesującą witrynę sieciową, na której proponują młode bydło na sprzedaż. Troszkę przeglądałem na ten temat w Internecie. Chyba tak zrobię, ale jeszcze jednak się nad tym zastanowię.

Post Reply

Page: 1