Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Kwiaty... kwiaty... kocham dostawać ;)

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 37
Location: Wolin
Dzień dobry : ) Uwielbiam otrzymywać kwiaty, szczególnie od przedstawicieli płci przeciwnej : ) Jestem prawie pewna, że nic nie daje tyle radości, co właśnie wspaniały bukiet. Weszłam tutaj, ponieważ pragnę zagaić rozmowę na temat, dla jakich osób zazwyczaj zakupuje się kwiaty? Jak myślicie? Moim zdaniem najczęściej kupuje się dekoracyjne wiązanki pogrzebowe, lecz to jedynie moje zdanie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 13
Location: Tarnobrzeg
Trudno powiedzieć dla kogo najczęściej kupuje się kwiaty. Na pewno dla dziewczyn, które je Bardzo lubią dostawać. Sama należę do tej grupy. Ale są także takie sytuacje, gdzie kwiatami obdarowujemy panów przykładowo z okazji jubileuszu itp. Takie święto obchodził mój dziadziuś, który kończył 99 urodziny. Na tę okazję została zrobiona impreza z pompą. Moim zadaniem było zakup kosza kwiatowego dla dziadka. Z tej racji kapitalnym rozwiązaniem było znalezienie jakiejś kwiaciarni w sieci. Wpisałam w Google: tanie kwiaty online i znalazłam tam Bardzo ciekawą kwiaciarnię sieciową Wyślijkwiaty24. Postanowiłam zakupić u nich kosz z kwiatami. Warto było, gdyż w dniu święta Dziadka pod naszymi drzwiami zjawił się kurier z pięknym koszem kwiatów. Dlatego Ci którzy szukają kwiatków na zamówienie powinni skorzystać z oferty tej kwiaciarni. Polecam serdecznie!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 9
Location: Radom
Normalna rzecz, że można podarować każdemu kwiaty, narzeczonej, cioci itp. Ja dużo razy tak zrobiłam. Nie raz dawałam moim znajomym kosze upominkowe. Jakiś czas temu ktoś mi proponował tanią wysyłkę kwiatów. Fajny pomysł. Kto wiem, może któregoś dnia skorzystam. Na obecną chwilę tego nie potrzebuję. Z tej przyczyny nic tu po mnie. To nie dla mnie. Musicie radzić sobie sami, bo ja nie mam na to czasu. Wychodzę stąd. Życzę powodzenia. Bye!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 6
Location: Konstantynopol
Moim zdaniem bukiet kwiatów zamawia się także na pogrzeb. Smutne są to zdarzenia, jednakże wstępujące w każdej rodzinie. Pamiętam, że kiedy umarła moja mamusia, byłam Bardzo przygnębiona. Obiecałam sobie, że zakupię jej cudowny wieniec z kwiatów. Wyszukałam w sieci uznaną kwiaciarnię: wyślijkwiaty24.pl .Więcej wiadomości jest zamieszczonych na stronie internetowej wyslijkwiaty24.pl/kwiaty-w-szczecinie.html i zamówiłam u nich szczególny wieniec.
« Last edit by pracanl on Mon Sep 14, 2015 11:04 am. »

Post Reply

Page: 1