Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Szukam ładnych kwater w Łebie

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 46
Location: Wolin
wybieramy się niedługo z moim partnerem na wybrzeże. I potrzebujemy sobie zorganizowac nocleg, w zasadzie na kilka dni, no, ale możliwe, ze będzie jechal z nimi pies. Gdzie znajdę jakieś ciekawe kwatery?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 42
Location: Sieradz
Wybrzeże polskie ma serio dużo atrakcji i to nie tylko przecież plaże, ale też inne rzeczy. Mysle, ze dobry wybor. Tym bardziej, ze jest Slowinski Park Narodowy i naprawde można wypocząć.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 11
Location: Radom
Wiesz, ja z moim facetem prowadzimy wlasną firmę. No i nie powiem , ale szukamy cichego miejsca, ale też jakiejś ładnej kwaterki, w której nie ma grzybów no i jest też przyjemnie posiedzieć.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 68
Location: Szczawnica
Jest sporo kwater w Łebie bo to jest bardzo turystyczny teren. Wiec na pewno cos możesz sobie wybrac. Ja stad brałam kwaterę jak jechałam http://super-wczasy.pl/kwatery/leba to jest taka baza noclegów, są podane ceny. No dla mnie tez wazne było, żeby parking był za darmo, bo jak jedziesz na tydzień, to jednak spora kwota za oplate parkingową może się nazbierac.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 47
Location: Międzyzdroje
Wybierz coś przytulnego, najlepiej popatrz na zdjęcia no i dopytuj o szczegóły : )
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 68
Location: Szczawnica
na Super Wczasy masz podane numery no i od razu cennik. Wiadomo, ze jak cos potrzebujesz, co nei zostalo uwzględnione w cenniku, to trzeba dopytac, żeby potem nie było zaskoczenia. A zdjęcia tez sa.

Post Reply

Page: 1