Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Czy istnieją tabletki na odchudzanie dla mężczyzn?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 49
Location: Piła
Tak się zastanawiam nad tematem odchudzania i dochodzę do wniosku, że albo ja jestem zbyt mało doświadczony w tej kwesti, albo ktoś po prostu nie zna się na rzeczy. Do takich wniosków dochdozę, po tym jak usłyszałem, że można stosować środki na odchudzanie niezależnie od płci. Czy są na rynku środki na odchudzanie tylko dla mężczyzn, bo ja akurat z takich chętnie bym skorzytał?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 57
Location: Międzychód
Rozumiem Twoje wątpliwości i faktycznie jest tak, że mężczyźni reaguyją zupełnie inaczej na proces odchudzania niż kobiety. To dwa różne organizmy i trzeba tak je traktować. Kobiety mają inną przemianę materii i poza tym trzeba też wziąć pod uwagę zupełnie inną aktywność fizyczną poszczególnych osób.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 62
Location: Piotrków Trybunalski
Oczywiście, że istnieje podział na srodki dla kobiet i środki dla mężczyzn. Każdy powinien stosować to co dla nich jest przeznaczone. Ja akurat nie mam problemów z nadawagą, ale wiem jak trudna jest walka z dodatkowymi kilogramami.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 49
Location: Piła
No jest ciężko, ale jak się ma odpowiednie tabletki, to człowiek może znacznie szybciej poradzić sobie z tego rodzaju problemem. Leki oprócz tego, że działają typowo na spalanie tkanki tłuszczowej wpływają też bardzo na psychike człowieka :)))
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 6
Location: Opole
Zgadza się, jak zaczynasz stosować to później żal jest przestać przyjmowanie tabletek. A wiadomo, że efekty nie zawsze są widoczne już w pierwszy tygodniu stosowania. Dobrze dobrane środki na pewno pomagają w lepszym spalaniu tłuszczu.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 64
Location: Szczawnica
Hehe, panowie tutaj http://tabletki-odchudzanie.net.pl/tabletki-na-odchudzanie-dla-mezczyzn/ znajdziecie coś dobrego dla siebie. Szybko i skutecznie pozbędziecie się boczków na swoich brzuchach :))) Tabletki na odchudzanie dla mężczyzn i kobiet z całą pewnościa są idealnym środkiem dla wszystkich waclczacych z nadwagą.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 45
Location: Międzyzdroje
Jest z czym walczyć, bo mnóstwo naszych rodaków ma problemy z nadwagą...Ja też niestety do tej grupy należę i przez brak saidomosci straciałam mnóstwo niepotrzebnych diet.

Post Reply

Page: 1