Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Czy dekorację kościoła w Ustroniu zlecić firmie zewnętrznej?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 55
Location: Piotrków Trybunalski
Cześć, czy dekorację kościoła w Ustroniu na ślub zlecić firmie zewnetrznej czy zostawić na głowie proboszcza mojej parafi?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 58
Location: Szczawnica
Tez sie nad tym zastanawialismy jak powinna wyglądać dekoracja kościoła Ustroń to nasza rodzinna miejscowość. Chcieliśmy zeby dekoracja była jedyna w swoim rodzaju, dlatego zdecydowaliśmy sie na firmę zewnętrzną i nie żałujemy, kosciół wyglądał prześlicznie, zobacz na http://firmamalgorzata.pl/florystyka-slubna/dekoracja-kosciola/, jakie ukwiecenie i inne dekoracje kościoła tam proponują, mozesz wybrać wersję bogatszą lub nieco skromniejsą.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 44
Location: Nowy Targ
Zawsze jest lepsza profesjonalna dekoracja kościoła Ustroń to miejscowość, gdzie wiele kwiaciarni oferuje takie usługi, ale czy Twoj proboszcz zgadza sie na to zeby dekorowanie kościoła powierzyć firmie zewnętrzną bo nie wszyscy proboszczowie sie zgadzają?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 30
łaski nie robi, a jak by robil to ja bym przeniósł ślub do innego kościoła.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 39
Location: Międzyzdroje
Mysle, ze większość księży nie ma nic przeciwko, jak parze młodej przypadnie do gustu dekoracja kościoła Ustroń to niejedna mijscowosc, gdzie zewnętrzna firma zajmie sie nie tylko ukwieceniem ołtarza, ale i ławek w kościele.

Post Reply

Page: 1