Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Hej studenci, piszecie już?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Piła
Kłaniam się wszystkim studentom, chciałbym z Wami porozmawiać na temat stresu, który towarzyszy Wam podczas tworzenia prac licencjackich. Jak to wygląda jeśli chodzi o Was? Bo jeśli chodzi o mnie, to nie bardzo domyślam się czym tu się przejmować, zwykle wszystko na uczelni odkładałem na na ostatnie momenty i pisanie merytorycznej pracy inżynierskiej również może poczekać. Nie rozumiem tej całej obawy, że ktoś nie da rady oddać pracy w terminie. Co się odwlecze to nie uciecze jak mówi stare przysłowie, wszystko ma swój czas i miejsce. :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 37
Location: Wolin
No nareszcie zauważyłam, iż moi studenci wzięli się za pisanie prac kończących studia magisterskie. A ile było z tym stresu, żeby moi studenci w końcu się do tego wzięli. Takie pisanie na ostatni dzwonek, to nic dobrego nie wróży. Jakiś czas temu miałam pewnego studenta, który w ogóle nie potrafi pisać pracy w należyty sposób. Robił dużo różnych błędów a czas naglił. Zbyt późno zabrał się za napisanie tej pracy, ja się stresowałam, jak i również on. W efekcie praca była napisana na wyjątkowo niskim poziomie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Location: Sieradz
Nie przesadzajmy. Jak się ma odpowiednie materiały, książki to da się spokojnie napisać pracę magisterską. Gdybym myślała, że to wszystko jest trudne to bym się nie obroniła, a chodziłam na uczelnię anglojęzyczną. Dla mnie pisanie prac magisterskich po angielsku to nie trudna sprawa. Nie powiem, bardzo dużo doradził mi mój promotor, ale on przecież nie napisał za mnie tylko dawał porady, kilka razy podał jakąś książkę i tyle, całą resztę musiałam sama napisać. I proszę zdałam na najlepszą ocenę. Teraz w pisaniu pracy dopomagam mojej kuzynce. : )
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 81
Location: Andrychów
Zagadnienie konstruowania pracy zaliczeniowej jak również pracy licencjackiej po angielsku jest tak szerokie, że nie wiem czy udałoby się tutaj zawrzeć wszystkie jego składowe, ja dałbym radę na ten temat pisać i pisać... W sumie jak każdy student, który zrobił by wszystko, byle się tylko nie uczyć. ;)

Post Reply

Page: 1