Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Znalazłam ciekawą ofertę pracy

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 9
Location: Radom
Hejka! Chciałabym z Wam porozmawiać na temat pewnego zawodu. Szukam pracy, bo chcę mieć jakieś zajęcie, a przy okazji zarabiać. Ostatnio widziałam w magazynie ogłoszenie, że gdzieś tam poszukiwany jest copywriter. Uznałam, że może odezwę się tam do nich. Obiło mi się o uszy, że to miła praca. A Wy kiedyś wykonywaliście pracę na takim stanowisku? Posiadacie na ten temat jakieś zdanie?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 52
Location: Międzychód
Na pewno seo copywriter nie zalicza się do najprosztszych profesji. Miałem w życiu taki okres, kiedy pragnąłem nim zostać. Namawiała mnie do tego moja znajoma, która jest zatrudniona w firmie Tekstyteksty.pl. Jej najważniejszym obowiązkiem jest pisanie ciekawych tekstów na zamówienie klientów, Asia w szczególności ceni sobie atmosferę w tej firmie. Fachowcy tej spółki potrafią napisać tekst o różnej tematyce.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 13
Location: Tarnobrzeg
Mnie od zawsze pasjonował zawód copy writera i pisanie artykułów na zlecenie, co jak co ale melodię do pisania to ja posiadam ; ). Lubię też szukać różnych informacji w Internecie, a to również jest ważne w tym fachu. Bardzo chciałabym pracować w firmie Tekstyteksty.pl. Jakiś czas temu widziałam efekty ich pracy i byłam pod ogromnym wrażeniem. Pracują tam znakomici fachowcy, myślę że mógłabym tam się bardzo rozwinąć. Od kiedy pamiętam lubiłam pisać i miałam takie uzdolnienia.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Location: Sieradz
Praca copywritera to miła rzecz. Ja pracowałam w tym zawodzie kilka lat i dobrze ją wspominam. Było naprawdę przyjemnie. Pracowałam w domu, więc to był dodatkowy atut, nie miałam nad sobą stojącego szefa, nie musiałam wydawać pieniędzy na bilety. Wiele przyjemności dawało mi pisanie rozmaitych artykułów na zlecenie. Ogólnie sądzę, że warto spróbować pracy w tym zawodzie. : )
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 38
Location: Wałbrzych
Ja sam posiadałem już tyle różnych zajęć, iż prawdopodobnie mógłbym obdzielić nimi pół miasta, może również rozpocznę kreatywnie pisać na zlecenie, może w tym się spełnię.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 81
Location: Andrychów
Kurde co wy tak dyskutujecie o seo copywritingu, ja wcale nie znam tego fachu, a napisać tekst seo niewątpliwie każdy potrafi, to prosta sprawa!

Post Reply

Page: 1