Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Niezbyt ładne meble w przedszkolach

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 38
Location: Wałbrzych
Cześć ; ). Obecnie przystosowane do dzieci wyposażenie szkół i publicznych przedszkoli daje wiele do myślenia. Tam, gdzie uczęszczają moje dzieciaki zakupiono nowe krzesła i stoliki, jednakże nie są one estetyczne. Macie może podobną praktykę?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 9
Location: Radom
Mówię wam jak super prezentuje się biblioteka w szkole mojej Ewy, książki są tam ustawione równiutko, a to wszystko zasługa ładnych mebli bibliotecznych, przez to moja córcia zabrała się za czytanie. Ja chyba preferuję aktywnie spędzać czas.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 6
Location: Konstantynopol
Moja Kasia chodzi od niedawna do przedszkola. Ostatnio opiekunowie dzieci poruszyli na zebraniu rodziców to, iż stoliki, jak również krzesła nie mają właściwej wysokości, maluchy bardzo się garbiły. Moim zdaniem nadzwyczaj ważny jest solidny producent, który zajmuje się sprzedażą mebli do przedszkola, należy go starannie znaleźć. Moja córka ciągle narzeka, iż pobolewają ją plecki.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 52
Location: Międzychód
Odkąd, gdy zakupiono w przedszkolu mojego Marka stoliczki przeznaczone dla przedszkola, mój synek w ogóle się nie garbi, kocha tam przebywać, bowiem ma nadzwyczaj sympatyczną panią.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 37
Location: Wolin
Ja orientuję się z własnego doświadczenia, iż do tego, aby dzieciom lepiej wchodziło do głów, ważne są solidne krzesła potrzebne w szkole. Komfort podczas nauki to zasadnicza sprawa. Kurcze! Jak ja się martwię moim Maćkiem, strasznie opuścił się w nauce, już sama nie jestem pewna, czy może to wina nauczycieli, czy po prostu z nim jest nie hallo. Chyba powinnam pogadać z psychologiem.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 36
Location: Nowy Targ
Za moich czasów, wyposażenie szkół było całkiem inne. Był brak wszystkiego, kredy, właściwych przyborów. Lecz po co się temu dziwić, wszakże to czas pustki w sklepach. Zdaję sobie sprawę że teraz np. niezbędne tablice przeznaczone do szkoły, są całkowicie inne. Kto wtedy myślał, iż na tablicy można by pisać markerami? To było coś niezrozumiałego. A obecnie proszę. Muszę przyznać, iż to nadzwyczaj komfortowe rozwiązanie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Location: Sieradz
W szkole u mojego Adasia są opiekunowie, którzy troszczą się o to, by sale wyglądały ładnie. Mówię wam, iż to jest zasadniczą sprawą, w jakich warunkach uczą się nasze dzieci! W szkole mojego Adasia zostały zakupione stoliki konieczne do szkoły, no teraz dzieciakom jest dobrze, i do głowy lepiej wszystko wchodzi : ). Spółka Akma zaoferowała te stoliki. Dobrą propozycję przedstawiła też spółka Lajs, mają tam niskie ceny.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 13
Location: Tarnobrzeg
Ja widziałam niedawno praktyczne krzesła przeznaczone do szkoły w sieci, mówię wam były extra! Gdybym musiała polecić taki zakup, to jedynie przez net!

Post Reply

Page: 1