Page: 1
Author | Post |
---|---|
#1 Wed Sep 07, 2016 11:50 pm
|
|
Member
![]() Registered: Nov 2013
Posts: 37
Location: Wolin
|
czesc, zastanawiam się nad wynajeciem projektanta ogrodow tylko nie wiem kogo bo na rynku jest sporo tego typu firm, które zajmują się aranżacją zieleni, a ja mimo ze mieszkam za granica chciałabym wynając kogoś z Polski. Jak myslicie czy projektowanie ogrodu przez internet ma sens?
|
#2 Thu Sep 08, 2016 2:35 am
|
|
Member
![]() Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Wałbrzych
|
jak mieszkasz za granica to po co chcesz wynajmowac firme z Polski, tam nie ma takich firm czy co? Czy gdzieś na odludziu mieszkasz, przeciez z takim projektantem trzeba się spotykać, przedstawić mu swoje preferencje, działke wmierzyć itp. a tak to co on może zrobic?
|
#3 Thu Sep 08, 2016 4:11 am
|
|
Member
![]() Registered: Jun 2015
Posts: 55
Location: Szczawnica
|
nie, no koles nie przesadzaj, skoro porady lekrskiej można zasignąć przez net czy tez odbyć sesje z psychoterapeutą można odbyć za posrednictwem skaypa to zaprojektować ogród tym bardziej, trzeba tylko zorientować się w ofertach, powodzenia w poszukiwaniach!
|
#4 Thu Sep 08, 2016 4:43 am
|
|
Member
![]() Registered: Nov 2013
Posts: 37
Location: Wolin
|
firmy zagranicą jak najbardzej są, ale powiedzmy, ze jestem patriotycznie nastawiona i chce wspierać naszych
![]() |
#5 Thu Sep 08, 2016 7:20 am
|
|
Member
![]() Registered: Jun 2015
Posts: 38
Location: Tarnobrzeg
|
jeśli o to chodzi, to ja słyszałem dobre opinie o firmie z Krakowa specjalizującej się w projektowaniu ogrodow, podobno robili projekty ogrodów w Austrii i Norwegii, z tego co się orientuję współpraca może odbywac się przez Gadu Gadu, Skaypa bądź mailowo, a nawet telefonicznie.
|
#6 Thu Sep 08, 2016 8:30 am
|
|
Member
![]() Registered: Nov 2013
Posts: 37
Location: Wolin
|
dzieki, wiedziałam, że jak napiszę na forum to zndajdą się kochani rodacy, którzy pomogą, trzymajcie się pozdrawiam!
|
Page: 1