Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Gdzie znajdę niedrogi salon oświetlenia?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 51
Location: Szczawnica
Hejka! Szukam internetowego salonu oświetlenia w którym dostanę lampy wiszące w dobrych cenach. Interesują mnie przede wszystkim motywy kwiatowe. Coś co pasowałoby do pokoju nastolatki, ale jednoczesnie nie bylo zbyt dziecinne.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 55
Location: Piotrków Trybunalski
Chyba wiem o co ci chodzi, poptarz tutaj: mariner-lampy.pl/pl/c/Lampy-wiszace/164 . Niżej znajdziesz coś nawiązującego do kwiatów, wykonanego chyba ze szkła albo innego przezroczystego materiału. Osobiście bardzo podobaja mi sie takie rzeczy ale musze trochezmienic koncepcje sypialni zeby wszystko do siebie ladnie pasowało pzdr.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Wałbrzych
To bardzo dobry sklep z dostępem to wielu różnych lamp porządnej jakości. Moja żona szukała prze bardzo długi czas lamp firmy Aquaform i dopiero tam udało nam się je znaleźć. Co do wysyłki do realizacja jest bardzo szybka, a towar dobrze zapakowany i zabezpieczony przed stłuczeniem wiec mozna bez obaw zamawiać :).
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 55
Location: Piotrków Trybunalski
Zgadza się, też nie miałam problemu z przesyłką. W innych sklepach zdażało mi się dostać coś potłuczonego a potem musiałam użerać się z reklamacjami. Tutaj wszystko jest spakowane porządnie, jak należy i dociera na czas bez zbędnej zwłoki.

Post Reply

Page: 1