Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Projektowanie ogrodów przez Internet co o tym sądzicie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wolin
czesc, zastanawiam się nad wynajeciem projektanta ogrodow tylko nie wiem kogo bo na rynku jest sporo tego typu firm, które zajmują się aranżacją zieleni, a ja mimo ze mieszkam za granica chciałabym wynając kogoś z Polski. Jak myslicie czy projektowanie ogrodu przez internet ma sens?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Wałbrzych
jak mieszkasz za granica to po co chcesz wynajmowac firme z Polski, tam nie ma takich firm czy co? Czy gdzieś na odludziu mieszkasz, przeciez z takim projektantem trzeba się spotykać, przedstawić mu swoje preferencje, działke wmierzyć itp. a tak to co on może zrobic?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 51
Location: Szczawnica
nie, no koles nie przesadzaj, skoro porady lekrskiej można zasignąć przez net czy tez odbyć sesje z psychoterapeutą można odbyć za posrednictwem skaypa to zaprojektować ogród tym bardziej, trzeba tylko zorientować się w ofertach, powodzenia w poszukiwaniach!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wolin
firmy zagranicą jak najbardzej są, ale powiedzmy, ze jestem patriotycznie nastawiona i chce wspierać naszych:D to co może ktos zna firme, która podjęłaby się takiego zadania?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 39
Location: Tarnobrzeg
jeśli o to chodzi, to ja słyszałem dobre opinie o firmie z Krakowa specjalizującej się w projektowaniu ogrodow, podobno robili projekty ogrodów w Austrii i Norwegii, z tego co się orientuję współpraca może odbywac się przez Gadu Gadu, Skaypa bądź mailowo, a nawet telefonicznie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wolin
dzieki, wiedziałam, że jak napiszę na forum to zndajdą się kochani rodacy, którzy pomogą, trzymajcie się pozdrawiam!

Post Reply

Page: 1