Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Nowe trendy na rynku odzieżowym

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 36
Location: Międzyzdroje
Dziewczyny, czy Wy również zwróciłyście uwagę na to, że coraz więcej sklepów i projektnatów proponuje klientkom ubrania w róznych odcieniach szarości. Wydaje mi się nawet, że Ci najwięksi poszli w tym kierunku. W kilku butikach widziałam ostatnio nawet ubrania w kolorze, ale mocno stonowane.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 51
Location: Szczawnica
Faktycznie jest w tym jakaś prawda. Oczywiście nie wszystkie propozycje będą w ten sposób przedstawianie, bo trzeba pamiętać o tym, że klientki i klienci lubią różne formy ubierania, dlatego trzeba dostarczać klientom różnych rozwiązań.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wolin
Ja może trochę poza tematem kolorystycznym, ale nie moglam sie powstrzymać. Udało mi sie znaleźć ciekawe propozycje na tej stronie 303avenue.pl/pl/33-sukienki i muszę powiedzieć, że pierwszy raz spotkałam się z tak doskonałymi kreacjami.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 36
Location: Międzyzdroje
Akurat w przypadku firmy, o której piszej to jak najabrdziej można powiedzieć, że o odcieniach szarości w ich asortymencie. Jest tego dość sporo. A tak poza tym to najlepsza warszawska firma szyjąca na miarę dla klientek praktycznie z całej Europy, jak i ze świata.

Post Reply

Page: 1