Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Pracownik z konkurencyjnej firmy, jak sprawdzić?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Międzychˇd
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam pytanie jak w temacie. Chcę zatrudnić pracownika z konkurencyjnej firmy ale boję się że może on wynosić z naszego zakładu techniki produkcyjne i sprzedawać je swojej byłej firmie. Jak można to sprawdzić?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wolin
Szczerze mówiąc to w takim przypadku chyba najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie detektywa. Brzmi to dość groźnie ale prawda jest taka że detektyw może dowiedzieć się dużo więcej niż ty sam ;) Właśnie wysyłam ci w prywatnej kilka linków do stron właśnie takich agencji.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 42
Location: Piła
Jeżeli na kogoś warto zwrócić uwagę to na agencję CDFox. Znajdziesz ich na stronie cdfox.pl i masz też tam całą ofertę razem z cennikiem i innymi rzeczami. Jest to chyba jedyna taka agencja o której słyszałem tyle dobrego. Warto polecić jeżeli zależy ci na kimś z dużym doświadczeniem ;)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 51
Location: Szczawnica
Korzystał już ktoś z takich usług? Jestem niesamowicie ciekawa jak to wygląda od kuchni. Czy on jeździ za takim pracownikiem i sprawdza z kim się kontaktuje czy jak? Detektyw mi się kojarzy z pościgiem za złodziejami albo bandytami a nie za sprawdzaniem pracowników :D
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 8
Location: Opole
Znam też takiego jednego dobrego prywatnego detektywa z Jeleniej Góry który zajmuje się zleceniami właśnie w biznesie. Sprawdza pracowników, kontrahentów i załatwia jeszcze wiele rzeczy. Wysyłam namiary na pw, może akurat przydadzą ci się jego usługi :) Korzystałem i byłem naprawdę zadowolony ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Międzychˇd
Chodzi o to że nasze procedury są tajne i jeżeli ktoś poznał by te informacje to mogło by to bardzo zaszkodzić firmie. Nie chcemy robić sobie sami konkurencji a jeżeli zatrudnienie tego człowieka miało by się z tym wiązać to nie będziemy ryzykować. Chcę najpierw go sprawdzić na okresie próbnym ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 42
Location: Piła
W takim razie firma o której mówiłam idealnie się w tym sprawdzi :) Oferują właśnie takie rzeczy o jakich mówisz. Nawet nie wiem jak mam to opisać, bo jest to coś takiego jak sprawdzenie pracownika. Tak czy inaczej firma jest godna uwagi i polecam wszystkim :)

Post Reply

Page: 1