Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Co zrobić z dzieciakami?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Wałbrzych
Witam. Niedługo chciałbym zorganizować jakoś czas wolny swoim dzieciakom. Zastawiam się.. może bym ich gdzieś wysłał? Na jakąś półkolonie, wycieczkę na obóz.. cokolwiek. Bo sami mnie o to proszą, chcą jakoś inaczej pospędzać czas wolny i mam im to jakoś zorganizować. Tylko nie mam żadnego pomysłu. Liczę na Was. Może mi coś podpowiecie? Z góry dzięki śliczne i pozdrowienia dla użytkowników forum!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 43
Location: Nowy Targ
Ja głównie stawiam na różne interesujące wycieczki szkolne ;) ostatnio np. dzieciaki były tam i się normalnie tak wspaniale wypowiadali o tym miejscu, że ho ho ;) niewykluczone, że tam jeszcze wrócą w niedalkiej przyszłości ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Międzychˇd
Ja z kolei mam malownicze zimowisko do którego jeżdżę z dziećmi i jest tam naprawdę cudownie. Nie dość, że przepiękne widoki, to jeszcze mnóstwo ciekawych rozrywek. Naprawdę można się poczuać tam wyjątkowo. Także na Twoim miejscu bym coś pomyślała, czy tam ich nie wysłać ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 84
Location: Andrychˇw
Aż sam mam ochotę gdzieś teraz pojechać.. a nie tylko ciągle praca i dom. Ile można tyle można. Chyba pojadę gdzies z dziećmi i z żoną też chce mieć coś od tego życia.

Post Reply

Page: 1