Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Hostessy z Poznania

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Wałbrzych
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Czy jest tu ktoś może z Poznania? Mam bowiem pewien kłopot.. chciałbym bowiem wynająć jakieś hostessy z Poznania ;) na pewne pokazy. Nie wiem do-kłanie do kogo się tak naprawdę udać, bo nie jestem z tamtejszych okolic i ciężko mi się na cokol-wiek zdecydować.. liczę, ze może ktoś z Was mi coś poleci i będzie o wiele łatwiej podjąć jakąś decyzję ;) bardzo dziękuję z góry i zapraszam do dyskusji! Mam nadzieję, że wspólnie uda się na jakąś agencję zdecydować ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 43
Location: Nowy Targ
Niedawno akurat wynajęliśmy grupę hostess z Poznania, które za zadanie miały rekrutować nasze nowe produkty. Wszystko udało się perfekcyjnie ;) także jak coś to śmiało możesz się kontaktować z tą agencją, bo naprawdę jest bardzo dobra ;) mi najbardziej się podobało u nich to, że podeszli do tematu bardzo poważnie i profesjonalnie. Dobrali profil hostess do naszego pokazu i wszystko był naprawdę dopięte na ostatni guzik. No i z tego co wiem, hostessy tam też są bardzo skrupulatnie przygotowywane i nie ma mowy o tym, że trafisz na kogoś, kto nie umie się zachować, czy zepsuje reputacje firmy.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 84
Location: Andrychˇw
No proszę, bardzo fajny temat ;) ja akurat też swojego czasu poznałem kilka hostess, jak byłem na pokazach w Poznaniu i bardzo pozytywne wrażenie na mnie zrobily. Były bardzo pomocne, cierpliwe i ciągle uśmiechnięte ;)

Post Reply

Page: 1