Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Sklep z roletami i żaluzjami

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 43
Location: Nowy Targ
Witam wszystkich bardzo serdecznie ;) szukam dobrego sklepu, w którym mógłbym sobie zamówić w bardzo dobrej jakości rolety, żaluzje do domu ;) nie wiem za bardzo gdzie szukać, bo raczej jest to mega czasochłonne, a ja bardzo dużo pracuje i nawet nie mam jak objechać sklepy w okolicy itp. aaa zapomniałem dodać, że szukam sklepu w Warszawie ;) także jak ktoś jest ze stolicy i wie gdzie mniej więcej można kupić tanie i fajne rolety, to dajcie znac. Naprawdę mi to sporo pomoże i pozwoli bardzo zaoszczędzić czas ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Wałbrzych
Ja mam rolety dzien noc z Warszawy i bardzo dobre są. Kupiłem je w bardzo fajnej cenie i cóż mogę powiedzieć, naprawdę jestem z nich zadowolony. Okazało się, że jest kapitalny sklep w Warszawie, gdzie można kupić rolety w promocyjnych cenach i jak chcesz poznać konkrety, to zostawiam Ci odnośnik. Poczytaj sobie dokładnie tam co i jak.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 29
Kilka tygodni temu kupowałem rolety okienne w Warszawie i znam tam bardzo dobry sklep, gdzie faktycznie wszystko można kupić w super cenie. Jak tylko jesteś zainteresowany to serdecznie polecam. Spokojnie tam znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 39
Location: Tarnobrzeg
Ja robię zakupy głównie tutaj: zaluzje-rolety-warszawa.pl/ ;) już kupowałem od nich sporo rolet na mieszkanie, które wynajmuje i rodzice też zamawiali tam rolety do siebie, do domu rodzinnego. Bardzo fajny sklep, miła obsługa itp. ;)
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 43
Bardzo fajny ten sklep zaluzje-rolety-warszawa.pl;) też coś stamtąd na pewno kupię. Bo jednak mają super ceny i nie należy do tych, którzy lubią przepłacać. Zdecydowanie bardziej wolę kupić coś zawsze w rozsądnej cenie.

Post Reply

Page: 1