Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Siła bloga branżowego w Internecie

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 36
Location: Międzyzdroje
Hej! Prowadzę własną firmę, zajmującą się tworzeniem i sprzedażą własnoręcznych ozdób do domu. Jestem po akademii sztuk pięknych, dlatego można powiedzieć, że amatorką w tej dziedzinie nie jestem. Tworzę profesjonalne ozdoby do domów i innych miejsc, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Myślałam nad stworzeniem bloga z poradami oraz sposobami na dekorację wnętrz w języku angielskim. Co o tym myślicie? Pomoże mi to w rozwoju firmy?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 51
Location: Szczawnica
Witam! Muszę przyznać, że prowadzisz bardzo ciekawy interes. Skoro mówisz, że zainteresowanie jest duże i zarabiasz na tym to sądzę że stworzenie bloga i dzielenie się z ludźmi takimi poradami to genialny pomysł!
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 55
Location: Piotrków Trybunalski
Cześć. Super pomysł na rozwój firmy. Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym blogu, który ma na celu przyciągnięcie większej ilości klientów i to zagranicznych to techniczny tłumacz z angielskiego na polski może Ci bardzo pomóc. Nie tylko przetłumaczy Ci bezbłędnie teksty na język angielski, ale również posiada wiedzę z Twojej dziedziny to zdecydowanie ułatwi zadanie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Wałbrzych
Witajcie. Profesjonalne tłumaczenie techniczne to rozwiązanie idealne, jeżeli zależy Ci oczywiście na profesjonalnym prowadzeniu bloga, na którym możesz zarabiać. Prowadząc biznes warto inwestować w porządne rzeczy i specjalistów, bo tylko tak można osiągnąć sukces.

Post Reply

Page: 1