Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Co powinno być w sklepie

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 84
Location: Andrychˇw
Dość pilna sprawa. Przejąłem biznes po swoim wuju któremu niestety zdrowie nie pozwala na dalsze zmagania. To sklep spożywczy, osiedlowy ale z tych nieco większych. Stan wyposażenia niestety kiepski bo wuja od dawna nie inwestował w nic. Wymieniam wszystko stopniowo, ostatnio biorę się za to: sklepikaria.pl/66-wozki-transportowe. Według Was takie wózki będą w porządku? Nie znam tego sklepu a chciałbym kupić ze dwa naprawdę solidne plus trochę innego sprzętu.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Międzychˇd
Ja ten sklep znam dobrze, zamawiaj w ciemno. Kupa handlowców się u nich zaopatruje i to od lat. Poza tym warto żebyś wziął jeszcze stojaki do sklepów na jakieś mniejsze rzeczy typu przekąski, orzeszki, czipsy i tak dalej. Jestem pewien, że się Tobie przydadzą a w takich sklepach starszej daty to często w ogóle ich nie ma.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 42
Location: Piła
Wydaje mi się że skoro ten sklep jest trochę większy to warto ludziom ułatwić nieco życie ľ może zamów wózki zakupowe z kółkami i wtedy klienci będą mogli swobodniej się poruszać? Ja zawsze taki wózek biorę bo mogę wtedy się ze spokojem zapakować (te mniejsze często trzeba oddawać przed kasą).

Post Reply

Page: 1