Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Jaką opinie na temat biur detektywistycznych w Polsce?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wolin
Cześć. Wiele narzeka się na polskich lekarzy – ludzie często wyjeżdżają na operacje do innych krajów. Podobnie jest ogólnie z życiem – młodzi bardzo często emigrują tuż po studiach. A ja chciałabym zapytać, jak według Was jest z jakością biur detektywistycznych w Polsce? Czy ktoś z Was korzystał?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 29
Location: Sieradz
Jeśli chodzi o biuro detektywistyczne opinie są zróżnicowane w zależności od wybranych usług, no i biura. Można trafić na dobre, profesjonalne biuro, gdzie detektywi są rzetelni, terminowi i skrupulatnie wykonują zlecenie. Zaś możesz trafić na miejsce, gdzie pieniądze wyrzucisz tak naprawdę w błoto. Ja na szczęście trafiłam na pierwszy przypadek. Zresztą sama zobacz opinie o biurze detektywistycznym, z którego usług korzystałam: detektywipl.pl/opinie.html. Zadowolenie klientów jednak świadczy o czymś.
« Last edit by pracanl on Mon Apr 16, 2018 9:38 am. »
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 56
Location: Radom
Znam to biuro detektywistyczne opinie słyszałam głównie o przystępnym cenniku, który zakłada także wynagrodzenie za zrealizowaną pracę, a nie za godzinę. Ja osobiście wybrałam właśnie taką opcję ponieważ ze względu na specyfikę sprawy, mogła się ona nieco przedłużyć i tak też się zdarzyło.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 51
Location: Szczawnica
Na lekarzy niekiedy nie da się nienarzekać, ale usługi detektywistyczne opinie mają bardzo dobre, przynajmniej te biura detektywistyczne które ja znam.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 39
Location: Tarnobrzeg
Ja z kolei spotkałem się z detektywem, który robił mi rozmazane zdjęcia, na których nie było nic widać, a stawki to chyba wziął sobie z kosmosu. Na pewno nie zdecydowałbym się na usługi tamtego biura ponownie. Nawet strona internetowa tamtego biura nie dorasta do pięt tej, którą podaliście wyżej. Żałuję, że nie wiedziałem o jej istnieniu wcześniej.

Post Reply

Page: 1