Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Warsztaty z międzynarodowych negocjacji.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 43
Location: Nowy Targ
Moja firma poszerza swoje horyzonty i coraz częściej spotykamy się z zagranicznymi klientami. Niestety w starciu z nimi jesteśmy dość początkujący i już kilka razy zauważyłem, że wypadamy gorzej w negocjacjach. Chcę to zmienić, chociaż wiem, że to też kwestia doświadczenia i trzeba trochę czasu, nim staniemy się prawdziwymi rekinami biznesu… Ale pomyślałem, że może warto zorganizować jakieś warsztaty, szkolenie. Znacie coś godnego polecenia?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 29
Location: Sieradz
negocjacje międzykulturowe nie są takie łatwe, to fakt. Chyba przede wszystkim dlatego, że kultury potrafią się od siebie dosyć różnić, no i cały poziom rozmowy wygląda inaczej… trzeba jakoś znaleźć wspólną drogę, albo po prostu okazać się sprytniejszym.;) myślę, że warsztaty to dobry pomysł. Najlepiej przyjrzeć się profilom biznesowym spotykanym w różnych krajach, poznać inne modele negocjacyjne…
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 56
Location: Radom
o, mnie też interesuje ten temat.:) negocjacje w ogóle są stresujące i wymagają sporo obycia. Łatwo się zestresować i nie poradzić sobie z wyzwaniem… a w handlu to już w ogóle trzeba mieć gadane. koleżanka tak teoretycznie o tych warsztatach czy może jakieś konkretne nam zaproponować??
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 29
Location: Sieradz
nie tylko teoretycznie.;) może sprawdźcie sobie ofertę ze strony internetowej szkoleniaznegocjacji.com – w ofercie są nie tylko negocjacje międzykulturowe, ale też wiele innych rzeczy. Bo warsztaty najlepiej dobrać ściśle pod kątem własnych oczekiwań. Uczestniczyłam w dwóch kursach z negocjacji tej firmy i jestem bardzo zadowolona, wysoki poziom i dużo konkretów.
« Last edit by pracanl on Mon Feb 12, 2018 10:09 am. »

Post Reply

Page: 1