Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Monitoring do sklepu

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 35
Location: Radom
Witam wszystkich serdecznie. Szukam odpowiedniego osprzętu do monitorowania sklepu. Niestety, ale coś zaczęło mi się nie zgadzać i chyba muszę uciec się do takiej ostateczności. Właśnie z tego powodu założyłem temat, czy znacie jakiś dobry sprzęt o tego typu monitorowania? Jeśli można by było polecić gdzie można coś takiego kupić w dobrej cenie, to byłym bardzo zadowolony.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 28
Location: Elbląg
Witaj kolego. Jak dla mnie powinieneś troszkę poszperać o tym w sieci. Jest wiele firm, które zakładają takie sprzęty i pozwalają sprawnie monitorować cały obszar, wiec myślę że nie powinno być problemów ze znalezieniem odpowiedniego.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 55
Location: Piotrków Trybunalski
Cześć. A ja uważam, że najlepsze są kamery zewnętrzne. Instalujesz łatwo, wgrywasz program do komputera i masz dostęp z domu do tego co dzieje się w twoim sklepie. Takie kamerki nie są drogie.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 39
Location: Tarnobrzeg
Nie są, to prawda, ale trzeba wiedzieć gdzie kupić, bo sama kamera to za mało. W tej firmie zajmują się systemami monitorującymi i sprzedażą dobrych jakościowo kamer mzxglobal.pl myślę, że warto zajrzeć co oferują bo ceny mają bardzo dobre. Powodzenia.

Post Reply

Page: 1