Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Wyjątkowe oświadczyny

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Wałbrzych
Hej. Chciałbym oświadczyć się mojej dziewczynie. Chciałbym zrobić to tak wyjątkowo. Tradycyjne polskie oświadczyny jakoś nie przypadły mi do gustu. Czy wiecie może jak zaaranżować takie oświadczyny by były niespodzianką dla mojej dziewczyny?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 28
Location: Elbląg
Cześć. Może oświadcz jej się w kinie. Na seansie, który będzie przygotowany tylko dla niej. Ja bym tak to własnie widziała.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 36
Location: Międzyzdroje
Hej. Może będzie lepiej jak do tego zatrudnisz kogoś, kto się na tym zna. Jest tak wiele firm, które wyróżnią się kreatywnością i pomysłowością, że aż żal nie skorzystać. Ja bym poleciła zajrzeć tutaj inspiro-wedding.pl/oferta/oswiadczyny/. Myślę, że nie każdy się na tym zna, a organizacja oświadczyn to poważne zadanie. Jeśli nie to tradycyjne zostają jedynie.
« Last edit by pracanl on Fri Aug 04, 2017 8:14 am. »
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 29
Witam. Jak dla mnie oświadczyny są mniej istotne niż sam ślub. W zeszłym roku braliśmy ślub, korzystaliśmy z usług firmy Inspiro, wszelkie informacje można znaleźć na ich stronie inspiro-wedding.pl/oferta/slub-i-wesele-w-plenerze/. Tam też była opcja na oświadczyny, być może pomogą coś oryginalnego wymyślić.
« Last edit by pracanl on Fri Aug 04, 2017 8:15 am. »
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 51
Location: Szczawnica
Hej. Mój facet oświadczył mi się na wakacjach. Na plaży było pełno ludzi, jak się okazało to nasza rodzina się tak zamaskowała, że początkowo ich nawet nie dostrzegłam. Ale po uklęknięciu nasi się zebrali wokół nas i wspólnie wiwatowali. Tak to spryciarz zaaranżował.

Post Reply

Page: 1