Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Czy uda mi się sprzedać auto powypadkowe?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 84
Location: Andrychów
Witam wszystkich forumowiczów. Szukam kogoś kto zajmuje się samochodami powypadkowymi i byłby zainteresowany kupnem takiego. Sam mam pecha do sprzedaży. Już nie raz próbowałem i jakoś specjalnie mi się nie udawało. Jak ktoś się znalazł, to się wycofywał i marudził.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 56
Location: Radom
Hej. Ja miałam podobny problem. mój mąż też sprzedawał i nie miał szczęścia. Ale wtedy znajoma poleciła nam by znaleźć jakąś dobra firmę skupująca auta i pomogło. Sądzę, że ty też powinieneś tak zrobić, bo samodzielnie to można się zaczekać, a i tak z tego nic nie wyjdzie. Życzę ci powodzenia.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Międzychód
Witam. Ja kiedyś skupowałem auta. Ale wyszedłem z tego interesu. Konkurencja była spora, więc powinieneś znaleźć odpowiedni.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 39
Location: Tarnobrzeg
Siemka. Ja mogę wam śmiało polecić dobry skup aut używanych, powypadkowych i tym, podobnych. Można sobie zajrzeć na stronę superautomarket.pl. Tam są wszystkie niezbędne informacje. Myślę, że ceny też mogą być zadowalające. Moja znajoma też tam sprzedawała i była zadowolona. Dostała więcej niż się spodziewała. Więc sądzę, że można zaufać i spróbować sprzedać swoje auto, nawet jeśli jest powypadkowe. Pozdrawiam
« Last edit by pracanl on Tue Sep 12, 2017 1:15 pm. »

Post Reply

Page: 1