Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Który producent ma kompleksową ofertę rowerów?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 84
Location: Andrychˇw
Czy orientujecie się może, czy jest producent na świecie, który oferuje swoje produkty do każdego rodzaju jazdy? Podobno jest taka firma, ale jakos nie udało mi się zapamiętać jej nazwy. Kolarze podobno często używają ich produktów.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Międzychˇd
Masz rację jest taka firma i to bardzo znana w światku klarskim, która zdominowała można powiedzieć produkcje rowerową. Jeśli chodzi o zakupy w Polsce, to doskonałą ofertę firmy Merida znajdziesz tutaj http://2kola.net.pl/5_merida, często pojawiają się przy tej okazji nowości, co świadczy też bardzo dobrze o sprzedawcy.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 36
Location: Międzyzdroje
Wielu producentów skupiło się właśnie na konkretnej linii produkcyjnej i szczerze powiem to nie wiem, czy to dobrze cyz źle. Ja wolę mieć na przykład wszystko od jednego producenta, bo wiem wtedy na jaką jakość mogę liczyć.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 51
Location: Szczawnica
Ja w ogóle polecam ofertę http://2kola.net.pl/15-rowery, jako najlepszą na rynku jeśli mowa o rowerach i to nie tylko tego producenta, ale wszystkich, jake są na rynku obecne. Z taką ofertą rowerów jest w czym wybierać, co klientów z całą pewnością ucieszy.

Post Reply

Page: 1