Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Potrzebny gotowy drewniany plac zabaw dla dzieci

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 42
Location: Piła
Cześć! Chcę zamówić gotowy plac zabaw dla dzieci, najlepiej drewniany bo taki jest chyba bezpieczniejszy niz metalowy. Z góry serdecznie dziękuję za zaangazowanie, pozdrawiam!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 9
Location: Radom
Zdecydowanie place zabaw dla dzieci drewniane poprawiają bezpieczeństwo, do dziś mam przed oczami jak mój dobry kolega za dzieciaka spadł twarzą na metalowy szczebelek. Mleczaków nawet nie było po co zbierać. Poszły wszystkie za jednym zamachem. jak szukasz porzadnego i bezpiecznego placu z ciekawymi kombinacjami dla dzieci to zobacz co w ofercie ma ten sklep - http://www.winnetoo.pl/, pozdrawiam.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wolin
Metalowe drabinki to najgorszy wynalazek jaki zaistniał na palcach zabaw dla dzieci. Sama pamiętam z dzieciństwa ile robitych głów co dzień wracało do domu z płaczem. Szczęsliwie dzis ktos poszedł po rozum do głowy i nowe place zabaw robi sie głównie z drewna.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 39
Location: Tarnobrzeg
Nie przesadzajmy dzieci nie są z papieru żeby aż tak się za nimi trząść. Za komuny wszystkie place zabaw były z metalu a niektóre drabinki przypominały narzedzia tortur i nie pamietam zeby komus stala sie jakas wielka krzywda podczas zabawy. Dzieciaki się po prostu zmieniły bo rzadziej wychodzą na dwór a jak już wyjdą to rodzice drżą że zaraz cos sie stanie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wolin
Nie wiem jaka jest tego przyczyna i jak było za komuny i mało mnie to interesuje. Dziecko ma sobie nic nie zrobić koniec kropka. Jesli jakis plac zabaw jest niebezpieczny ze względu na metalowe drabinki to powinno się go usunąć i zrobić bezpieczny. Proste jak 2+2 i nie ma co filozofować. Pozdrawiam i na koniec jeszcze dodam że chyba nie masz dzieci skoro tak nie zalezy ci na bezpieczeństwie maluchów.

Post Reply

Page: 1