Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Gdzie można znaleźć kompleksowe wyposażenie sklepu?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Wałbrzych
witajcie. chciałbym uzyskać informacje, gdzie najlepiej udać się w sprawie zakupu specjalistycznych urządzeń chłodniczych do sklepu spożywczego. zależy mi na uzyskaniu fachowej porady oraz na zakupie profesjonalnych urządzeń w dobrej cenie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 43
Location: Nowy Targ
Mnie udało się znaleźć kompleksowe wyposażenie sklepu w firmie, która na stronie internetowej essystemk.pl/ prezentuje swoje produkty. Dzieli je przede wszystkim na dwie kategorie: meble z agregatem wewnętrznym, przeznaczone dla mniejszych obiektów handlowych oraz urządzenia z zewnętrzną instalacją chłodniczą, dedykowane obiektom wielkoformatowym. Wsród mebli z agregatem własnym, które Ciebie pewnie interesują, znaleźć można szeroki wybór lad, regałów, szaf oraz wysp chłodniczych. Mogę zapewnić, iż są to solidne sprzęty w dobrych cenach.
« Last edit by pracanl on Thu Apr 12, 2018 7:42 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Wałbrzych
przyznaję, iż jest to bardzo ciekawa i zróżnicowana oferta. a gdzie w ogóle znajduje się ta firma, którą mi poleciłeś?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 43
Location: Nowy Targ
Firma znajduje się w Wolbromiu w województwie małopolskim. Jest to duży zakład produkcyjny z nowoczesnym parkiem maszynowym. Swoje produkty firma sprzedaje klientom nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. W celu ułatwienia klientom dostępu do swoich mebli uruchomiła siec przedstawicieli regionalnych w całej Polsce oraz poza jej granicami. Służą oni fachowymi poradami odnośnie sprzedawanych urządzeń.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 35
Location: Radom
Ja również znam tę firme i polecam oferowane przez nią lady, witryny oraz regały chłodnicze. Są to solidnie wykonane, trwałe, a także bezpieczne w użytkowaniu urządzenia, które świetnie prezentują się w sklepach i innych obiektach przez długie lata.

Post Reply

Page: 1