Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Co sądzicie o komputerach lenovo?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wolin
Co sądzicie o komputerach Lenovo, bo jest to chyba chińska firma o ile sie nie mylę a jednak coraz wiecej osób się na nie decyduje. Dlaczego?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 43
Location: Nowy Targ
bo są dobre :P. Prestiżowa seria ThinkPad jest bardzo wszechstronna bo procesory intela i wyraźne matryce dają duży komfort pracy i oglądania filmów. Komputery idealne do domu jak i do biura, a jak bedziesz chciała się zdecydować to polecam zajrzeć tu - mct-sklep.pl/thinkpad-e-c4542. Mam nadzieje ze pomogłem.
« Last edit by pracanl on Tue Jun 05, 2018 10:56 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Wałbrzych
Lenovo są dobre, tu nie ma nawet co polemizować ale ja wolałbym jednak HP. Porównaj sobie ceny i podzespoły chociażby w tym samym sklepie - mct-sklep.pl/hp-c4514. Jakość wykonania obudów i uniwersalność zastosowania w zasadzie plasuje je na równi z Lenovo. Nie ma się co oszukiwać że zasadniczą rolę grają sentymenty i osobiste opinie o firmach wyniesione z doświadczeń. Wiekszosc marek idzie dziś łeb w łeb.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 43
Location: Nowy Targ
Masz dużo racji bo ja od zawsze kupowałem Lenovo i tak samo polecam innym. Nie twierdze że HPeki są gorsze, po prostu wolę firmę którą sprawdziłem i nigdy nie zawiodłem się na ich urządzeniach.

Post Reply

Page: 1