Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Szukam miejsca, gdzie dostanę tanio pieczątki w centrum Poznania.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 39
Location: Tarnobrzeg
Cześć wszystkim, mieszkam w centrum Poznania. Szukam miejsca w pobliżu, gdzie tanio dostanę pieczątki. Nie ukrywam, że bardzo zależy mi na czasie! Proszę zatem o polecenie mi firmy, która nie ma napiętych grafików i stosunkowo szybko zajmie się moim zamówieniem. Cena i jakość usług oczywiście też nie jest bez znaczenia. Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki i pozdrawiam wszystkich!
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 35
Location: Radom
Cześć! Myślę, że pod linkiem: http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/pieczatki/ znajdziesz interesującą Cię ofertę pieczątek. Jeśli chodzi o pieczątki Poznań Centrum to najlepsza lokalizacja. Martwisz się o termin? I tu czeka Cię dobra wiadomość! Jeśli złożysz zamówienie do południa – godzina 13:00, to Twoje zamówienie zostanie zrealizowane już za około trzy godziny! Może to Ci się wyda nieprawdopodobne, ale mogę to potwierdzić ze swojej strony.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 42
Location: Piła
Ja też ze swojej strony mogę potwierdzić błyskawiczną realizację zamówienia. Zostałem uratowany mimo naprawdę goniącego mnie czasu.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 21
Location: Szczecin
A masz jakieś konkretne wymagania co do tego, jakie to mają być pieczątki?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 39
Location: Tarnobrzeg
Zwykłe prostokątne, takie są chyba najczęściej wybierane. Zależałoby mi na wykonaniu datowników i numeratorów. Zaś jeśli chodzi o wygląd, nie dbam o to, czy pieczątka jest czerwona, a może niebieska. Kolor nie ma znaczenia, większą wagę przykładam do jakości i ceny.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 35
Location: Radom
A właśnie, jeśli chodzi o cenę pieczątek w Poznaniu, to na stronie internetowej, którą przytoczyłem, znajdziesz też cennik. Sama przyznasz, że jest on przystępny, zwłaszcza jeśli działa on w towarzystwie ekspresową realizacją zamówienia.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 55
Location: Piotrków Trybunalski
Mam własną firmę, także pieczątki są niezbędne w naszym biurze. Zleciłam wykonanie kilku różnych pieczątek – między innymi kieszonkowych. Mogłam też wybrać konkretne oprawki. Ja byłam zadowolona przede wszystkim z chwalonego wcześniej już, terminu realizacji pieczątki. Swoje zamówienie otrzymałam naprawdę bardzo szybko.

Post Reply

Page: 1