Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Szukam poduszki 50x60, wysokiej jakości, wykonanej z puchu, możecie polecić jakiegoś dostawcę?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 36
Location: Międzyzdroje
Od kilku dni bezskutecznie szukam sklepu, w którym można kupić poduszkę 50x60. Tak wiem, że są takie poduszki, ale mi chodzi o coś szczególnego, bo marzy mi się poduszka z puchu ptasiego. Gdzie takie coś mogę kupić, bo wiem, że są tego rodzaju sklepy, ale trudno je odnaleźć.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 51
Location: Szczawnica
No na pewno nie masz co szukać w galeriach…Ja jestem fanką tego typu produktów i przyznam, że trochę trwało zanim trafiłam na sklep, który w pełni jest w stanie zrealizowac moje zamówienia. To jest sklep Proeco Dreams, który oferuje cały pakiet kołder i poduszek wykonanych z puchu ptasiego.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 55
Location: Piotrków Trybunalski
Witam miłe panie, jeśli o mnie chodzi to ja też korzystam z tego sklepu. Myślę, że nie masz co szukać dalej, bo może coś jeszcze znajdziesz, ale na pewno nie takiej jakości. Tutaj wszystkie produkty są szyte ręcznie, a zastosowana techniak pozwala utrzymac towar w dobrym stanie przez wiele lat intensywnego używania.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 56
Location: Radom
No i takie informacje to ja lubieę. Mam nadzieje, że kołdry i poduszki będą takie jak piszecie :)))
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 51
Location: Szczawnica
Musi być tak jak piszemy. Zobacz na bezpośredni link do oferty https://proecodreams.pl/23-poduszki-50x60 i już bedziesz miała odpowiedź czy warto kupować. Dopasujesz sobie samodzielnie ilośc wkładu, jaki ma powędrowac do poduszki czy kołdry i już trafi do Ciebie produkt wykończony. Poduszka 50x60 to tradycyjna podusza i bez problemu ją w ofercie można znaleźć.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 84
Location: Andrychów
Zbierałem się z tym zakupem pościeli, ale utwierdziłyście mnie panie w tym, że chyba warto.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 28
Location: Elbląg
No warto, warto, jak chcesz się dobrze wyspać to poduszki z puchem są idealne, a jak chcesz je dobrze kupić to wspomniany sklep jest najlepszy.

Post Reply

Page: 1