Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Usuwanie przebarwień w Gdańsku – ktoś poleci dobry salon?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wolin
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałabym pójść do jakieś dobrej kliniki/salonu, w celu usunięcia przebarwień skórnych. Od dłuższego czasu nie wiem jednak na co tak naprawdę mogłabym się zdecydować i postanowiłam, że napiszę na forum i może ktoś z was będzie w stanie mi coś dobrego polecić ;) będę bardzo wdzięczna za jakieś rekomendacje… także liczę na Was i jak coś to piszcie proszę poniżej jakieś swoje przemyślenia itp… czekam! Pozdrawiam!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 29
Location: Sieradz
Ja usuwałam przebarwienia w Gdańsku i bardzo jestem zadowolona bo nie zostało ani śladu po moich niedoszłych problemach ;) także jak coś to śmiało wejdź sobie w ten link: http://gdanskaklinikaurody.pl/zabiegi/usuwanie-przebarwien/ i tam zobaczysz bardzo fajną ofertę ;) możesz bardzo szybko i w miarę tanio kupić usunąć każde przebarwienie. Ja skorzystałam i nie żałuję, bo przez długi czas przebarwienia były u mnie powodem do kompleksów i trochę wstydu. A teraz jak zniknęły to się bardzo dobrze czuję ;)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 51
Location: Szczawnica
Kurcze, ja też mam trochę przebarwień i może faktycznie czas iść na dobry zabieg? Ja też jestem z Gdańska i bardzo blisko mam do tej kliniki ;)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 36
Location: Międzyzdroje
Ta stronka gdanskaklinikaurody.pl tam jest naprawdę bardzo bogata oferta różnych zabiegów upiększających i pielęgnacyjnych.. chyba się do nich zgłoszę bo mam od dłuższego czasu spore problemy skórne i jednak dobrze by było w końcu się zająć sprawą, a nie tylko narzekać… może napiszę do nich i zapytam o szczegóły pewnej kuracji. Tak czy inaczej bardzo dziękuję za link i ogólnie polecenie tej stronki.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Tarnobrzeg
no mi też bardzo podoba się ich oferta ;) mam trochę przebarwień, rozstępów i trochę obwisłej skóry po ciąży i tak sobie myślę, że chyba najwyższa pora się tym zająć i wrócić do swojej kondycji fizycznej z przeszłości. Bo nie ma nic gorszej jak poczucie, że kiedyś się wyglądało dużo zgrabniej i atrakcyjniej, a teraz to przemija..
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 55
Location: Piotrków Trybunalski
no extra stronka ;) muszę przestować te zabiegi.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 28
Location: Elbląg
echhh bardzo bym chciała iść na takie zabiegi ;/

Post Reply

Page: 1