Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Polećcie proszę sklep z suszem egzotycznym!

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 29
Location: Sieradz
Cześć, koleżanka ostatnio podpowiedziała mi, że mogę fajnie udekorować mieszkanie suszem, ale niestety nie mam pojęcia gdzie mogę coś takiego dostać. Chodziłam po sklepach i nie znalazłam nic interesującego. Może Wy mi coś poradzicie i podzielicie się doświadczeniami?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Tarnobrzeg
Ja tworzę podobne ozdoby! Kupuję suszone płatki kwiatów i różne inne ciekawe elementy (nie wiem czy to sztuczne, czy prawdziwe) i wsypuję potem do szklanych słoików, wazonów itp. Fajne można z tego stworzyć kompozycje:)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 29
Location: Sieradz
Właśnie o coś takiego mi chodzi, ale wolałabym susz egzotyczny, bo mam pewność, że jest to w pełni naturalna ozdoba sprowadzana z egzotycznych stron, a kupując inne ozdoby wiem, że są po prostu sztucznymi wypełniaczami, często jeszcze okropnie aromatyzowanymi.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Tarnobrzeg
Faktycznie masz trochę racji, ale ja i tak lubię swoje ozdoby:) Może jak ktoś nam tutaj coś opowie o tych egzotycznych ozdobach to też się skuszę.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 51
Location: Szczawnica
Dziewczyny, ja korzystałam z usług sklepu internetowego AMRA i byłam bardzo zadowolona. Można u nich znaleźć różne suszone ozdoby, sznurki, wypełniacze i wiele innych artykułów dekoracyjnych, które na pewno się Wam spodobają. Ja korzystam z nich do zasypywania kwiatów w wazonach - taka ozdoba świetnie się prezentuje:)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 55
Location: Piotrków Trybunalski
Znam ten sklep i wiele razy korzystałam z jego oferty. Muszę przyznać, że kiedyś podobnie jak koleżanka stawiałam na sztuczne ozdoby, ale też ktoś mnie uświadomił, że te naturalne są o wiele, wiele lepsze. Wtedy pierwszy raz zamówiłam susz egzotycznysklep ten w mig zrealizował moje zamówienie, a ja mogłam poznać oszałamiający aromat naturalnego, egzotycznego suszu. Stworzyłam kilka stroików, które do dziś znajdują się w moim domu:) Najlepiej jak same przeczytacie coś o tej firmie na ich stronie https://www.suszegzotyczny.com.pl/pl/i/Informacje-o-firmie/16 - opisują tam swoją działalność, a w zakładkach znajdziecie odnośniki do przeróżnych ozdób i elementów potrzebnych przy tworzeniu stroików, wieńców itp.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 29
Location: Sieradz
Chyba tego właśnie potrzebowałam i koleżanka pewnie też:) Dzięki za link, na dniach złożę zamówienie!

Post Reply

Page: 1