Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Gdzie kupię oryginalne folie magnetyczne na lodówkę?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 84
Location: Andrychˇw
Ostatnio u znajomego na lodówce widziałem taką świetną jakby folię, matę czy nie wiem, jak to nazwać. W każdym razie było to nalepione na drzwiach lodówki i wyglądało naprawdę świetnie! Zastanawiam się, gdzie coś podobnego mógłbym dostać. Chodziłem już po różnych sklepach, ale do tej pory z czymś takim się nie spotkałem. Pomożecie?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Międzychˇd
Nie wiem, co w tym fajnegoů kuchnia powinna być kuchnią, a nie widokiem na Paryż, Londyn czy Nowy York. Dla mnie to taka trochę nowoczesna bzdura
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 42
Location: Piła
A według mnie to wygląda całkiem fajnie. Wyrzuca nudę z kuchni, a przy tym nie jest kiczowate, jak niektóre stojące jakieś ozdóbki. Według mnie super koncepcja. Pamiętaj jednak, żeby kupić w takim sklepie, gdzie te magnesy są solidne, a sam nadruk jest wyraźny, bo niestety, niektórzy próbują wcisnąć jakąś szmirę.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 84
Location: Andrychˇw
no i dlatego wlasnie się do Was odezwałem, żebyście mi pomogli znaleźć jakieś fajne maty :P
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 43
Hejka! Jeśli chcesz mieć pewność co do takiej folii magnetycznej na lodówkę, to osobiście poleca, byś zajrzał na stronę http://naklejkomania.eu/62-maty-na-lodowke. Mają najróżniejsze wzory, od roślinnych przez miejskie. Folie są bardzo wytrzymałe, wygięcia nie powodują uszkodzeń, więc doskonale nadadzą się na każdą lodówkę :)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 56
Location: Radom
Koleżanka mnie chwilę ubiegła, no :P Generalnie polecam ofertę sklepu Naklejkomania, bo mają ciekawe ozdoby do wnętrz. Oprócz omawianych tutaj folii na lodówki, to mają jeszcze nalepki na ściany, obrazy na płutnie i wiele innych ciekawych ozdób, które warto wziac pod uwagę przy aranżowaniu wnętrza :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 84
Location: Andrychˇw
O no i super, dzięki Wam dziewczyny za konkretne polecenia. A mówi się, że to my bywamy zwięźli :P

Post Reply

Page: 1