Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Szukam odpowiednich usług księgowych!

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wolin
Cześć forumowicze, założyłam właśnie firmę, dużo spraw już pozałatwiałam, ale wciąż nie mam żadnego przedsiębiorstwa, które zajmie się księgowością. Macie kogoś sprawdzonego? Od razu mówię, że chodzi o Warszawę, ewentualnie okolice.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 29
Location: Sieradz
W Warszawie nie powinno być trudne odnalezienie biura rachunkowego. Sprawdziłam w wyszukiwarce i jest tego bardzo dużo. Może warto sprawdzić tak samo jak ja to zrobiłam?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wolin
Wstępny research już zrobiłam, ale chodzi właśnie o to, aby skorzystać z usług z zakładu, który zostanie polecony przez kilka osób. Wolę nie ufać firmie, o której niczego nie wiem.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 36
Location: Międzyzdroje
Niedawno korzystałam z usług firmy, o której więcej dowiesz się z ich strony www.polfinans.com.pl. Oferują naprawdę szerokie usługi - zajmują się podatkami, księgowością, doradztwem i kilkoma innymi kwestiami. W sumie możesz powierzyć im wiele kwestii związanych z prowadzeniem firmy. Samemu będziesz mogła wtedy skupić się na innych kwestiach, chociażby na marketingu.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wolin
A mają w ofercie też obsługę kadr oraz płac? Fajny byłoby zlecić zewnętrznej firmie wykonywanie przelewów co miesiąc, abym nie musiała zawracać sobie głowy tą kwestią. Wiecie coś na ten temat?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 39
Location: Tarnobrzeg
Znam też to biuro rachunkowe i tak się składa, że korzystałem też z usług związanych z płacami. Tak jak mówisz odciąży to Cię z niektórych obowiązków - nie będziesz musiała pamiętać o przelewach do pracowników, bo zrobi to za Ciebie biuro. Ponadto będą zajmować się wszelkimi dokumentami, umowami, rachunkami, rozliczeniami rocznymi i inną papierologią, która Tobie zajmowałaby lwią część czasu. Poczytaj sobie na temat tej usługi na ich stronie http://www.polfinans.com.pl/services/payroll-and-hr.html - dowiesz się tam wszystkiego o czym ja zapomniałem powiedzieć:)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wolin
Świetnie! Właśnie o taką pomoc mi chodziło. Kilka pozytywnych opinii oraz przejrzyste informacje na stronie internetowej chyba wystarczy, abym spróbowała współpracy z tym biurem rachunkowym.

Post Reply

Page: 1