Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Dobrej klasy krawężniki granitowe – kto sprzedaje?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 42
Location: Piła
Szukam firmy która mogłaby mi dostarczyć dość konkretną ilość krawężnika z granitu. Raczej potrzebna jest opcja surowo łupana, nie ma potrzeby żeby krawężnik był nie wiadomo jaki regularny. Co do ilości konkretnie ciężko mi szacować ale pewnie wyjdzie znacznie ponad 20 ton surowca.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 9
Location: Radom
Bardzo dobrą ofertę ma Ganicz, moja firma brała od nich kostki granitowe na dziedziniec. Dobre ceny i jakość naprawdę na przyzwoitym poziomie.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 39
Location: Tarnobrzeg
Ogólnie pomysł na plus – granitowy krawężnik to rozwiązanie na długie lata, czynniki atmosferyczne się go nie imają no i duża odporność na uszkodzenia.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 8
Location: Opole
Bardzo mi się podobają krawężniki granitowe, wizualnie chyba najlepsze rozwiązanie. A tu jest rzeczywiście bardzo dobra oferta https://kamieniarstwo.ganicz.com.pl/oferta/krawezniki-granitowe/. Brałem od nich kamień do kilku zastosowań budowlanych. Za każdym razem byłem bardzo zadowolony. Kamienie porządne, nie żadne odrzuty trzeciej kategorii.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 55
Location: Piotrków Trybunalski
Nie powiem, granit na ziemi ma swój urok. Kiedyś sądziłam że to materiał tylko na pomniki cmentarne ale widuję czasami inne zastosowania i robi to znakomite wrażenie.

Post Reply

Page: 1