Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Miejsce do nauki tańca dla dzieci i młodzieży we Wrocławiu – co polecacie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 43
Cześć wszystkim! Mam córkę w wieku szkoły podstawowej i drugą starszą w gimnazjum, które chciałyby zacząć chodzić na taniec. Może Wy znacie jakieś fajne szkółki we Wrocławiu?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 84
Location: Andrychów
Witaj, jeżeli szukasz szkoły, dla której liczy się kreatywna nauka tańca dla dzieci i młodzieży Wrocław ma super ofertę w tym zakresie. Moje dwie córki chodzą na takiego zajęcia i bardzo się rozwinęły poprzez taniec.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 43
A dokładnie do jakiej szkoły tańca chodzą? Możesz podesłać jakiś link do ich strony?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 84
Location: Andrychów
Oczywiście, pod tym linkiem: http://szkolka-tanca.wroclaw.pl/ możesz zapoznać się z ofertą szkoły, pooglądać filmiki z zajęć lub zdjęcia. Ogólnie szkoła stawia na rozwój dzieci. Moim zdaniem jest to doskonała nauka tańca dla dzieci i młodzieży we Wrocławiu, z której powinno się korzystać.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 56
Location: Radom
Witaj! Mój syn chodzi do tej szkółki tańca i jest zawsze bardzo zadowolony z zajęć. Pod koniec zajęć około 10 min jest także dla rodziców, którzy mogę popatrzeć na prezentację dzieci.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 36
Location: Międzyzdroje
Hej, przez tą godzinę zajęć dzieci wynoszą bardzo dużo – trenerzy organizują gry i zabawy taneczno-muzyczne, poznają nowe piosenki i układają swoje choreografie.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 51
Location: Szczawnica
Ja jeszcze dodam że nauka tańca dla dzieci i młodzieży we Wrocławiu w tej szkole prowadzą przeszkolone, po AWF i kursach tańca więc są to zajęcia całkowicie bezpieczne.

Post Reply

Page: 1